Lookbook kolekce Lindex podzim / zima 2016

Lookbook kolekce Lindex pro podzim 2016 prezentuje výraznou a konceptuální kolekci inspirovanou něžnou ženskostí a klasickými výraznými detaily a siluetami 60. let.

„Pro podzim 2016 jsme se zaměřili na různé typy siluet, jimiž vytváříme výrazné a moderně vyhlížející vzhledy. Áčková sukně a sukně po kotníky jsou jasným „ano“ trendům 60. let. Zároveň jsme chtěli vyzdvihnout ženskost tím, že jsme svetrům, sukním a šatům dodali lichotivý dole se rozšiřující tvar,“ říká Annika Hedin, vedoucí Oddělení designu ve společnosti Lindex.

Podzimní kolekce Lindex je vystavěna na siluetách a tvarech, má husté,živé a nadýchané materiály, počesané úplety, grafické vzory, ale i jemné detaily, jako například výrazná táhla zipů a matné kovové knoflíky. Dalším jedinečným detailem této nové kolekce jsou nadměrné balónové rukávy u nádherného pleteného zboží.

Barevná paleta je výrazná a obsahuje odstíny tmavé fialové a vínové, námořnickou modř, černou, oranžovou, zelenou a petrolejovou.

Podzimní kolekce Lindex se začne prodávat na prodejnách i na webu lindex.com od září 2016.

Modelka: Egle T / Next

Fotografie: Patricia Reyes

Vlasy a makeup: Marina Andersson

Styling: Jessica Pousette / Lindex

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom
Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců a provozuje cca 490 obchodů v 18 zemích. Obchodním konceptem firmy Lindex je nabízet inspirativní a dostupnou módu ženám, které se o ni zajímají. Sortiment firmy sestává z několika různých konceptů dámské módy, dětské módy, spodního prádla a kosmetiky. Padesát procent produktů firmy je vyrobeno z obnovitelných zdrojů a Lindex se zavázal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikační koncept „We make fashion feel good“ jasně vyjadřuje, co Lindex dělá a za čím si stojí. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací se dozvíte na www.lindex.com.