Lookbook kolekce Lindex podzim / zima 2016

Lookbook kolekce Lindex pro podzim 2016 prezentuje výraznou a konceptuální kolekci inspirovanou něžnou ženskostí a klasickými výraznými detaily a siluetami 60. let.

„Pro podzim 2016 jsme se zaměřili na různé typy siluet, jimiž vytváříme výrazné a moderně vyhlížející vzhledy. Áčková sukně a sukně po kotníky jsou jasným „ano“ trendům 60. let. Zároveň jsme chtěli vyzdvihnout ženskost tím, že jsme svetrům, sukním a šatům dodali lichotivý dole se rozšiřující tvar,“ říká Annika Hedin, vedoucí Oddělení designu ve společnosti Lindex.

Podzimní kolekce Lindex je vystavěna na siluetách a tvarech, má husté,živé a nadýchané materiály, počesané úplety, grafické vzory, ale i jemné detaily, jako například výrazná táhla zipů a matné kovové knoflíky. Dalším jedinečným detailem této nové kolekce jsou nadměrné balónové rukávy u nádherného pleteného zboží.

Barevná paleta je výrazná a obsahuje odstíny tmavé fialové a vínové, námořnickou modř, černou, oranžovou, zelenou a petrolejovou.

Podzimní kolekce Lindex se začne prodávat na prodejnách i na webu lindex.com od září 2016.

Modelka: Egle T / Next

Fotografie: Patricia Reyes

Vlasy a makeup: Marina Andersson

Styling: Jessica Pousette / Lindex

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom
Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců a provozuje cca 490 obchodů v 18 zemích. Obchodním konceptem firmy Lindex je nabízet inspirativní a dostupnou módu ženám, které se o ni zajímají. Sortiment firmy sestává z několika různých konceptů dámské módy, dětské módy, spodního prádla a kosmetiky. Padesát procent produktů firmy je vyrobeno z obnovitelných zdrojů a Lindex se zavázal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikační koncept „We make fashion feel good“ jasně vyjadřuje, co Lindex dělá a za čím si stojí. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací se dozvíte na www.lindex.com.

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com