LOOKBOOK LINDEX JARO / LÉTO 18

Lookbook Lindex pro sezónu jaro / léto 18 charakterizuje čistý výraz a námořní inspirace v kombinaci s francouzskou ženskostí. Kolekce je založena na módní klasice ve spojení s moderním mixem nových materiálů, textur a barev.

„Přednost stylu před trendem je čím dál důležitější. Tato sezóna je vyjádřením ženství tak, jak sama chcete, vyjádřením vašeho vlastního stylu oblékání, které nestárne s časem,“ říká Pia Ekholm, vedoucí designu společnosti Lindex.

Kolekce představuje lichotivé ženské siluety s akcentem na oblast pasu a zaměřením na detaily odhalených ramen. Tmavě modrá, béžová a svěží krémově bílá jsou základní barvy a světle modrá, červená a žlutá přidávají jarní svěžest.  

Základem vašeho šatníku zůstávají i nadále důležité stavební prvky, jako třeba nažehlené košile, bretaňské pruhované topy, džíny a kostýmy, ale doplňujeme je o detaily a barvy, jako například červený trenčkot.

Klíčovými doplňky na jaro jsou výrazné náušnice a síťové tašky v moderní verzi nebo tašky nošené křížem přes rameno ve výraznějších barvách.

Kolekce bude k dispozici na prodejnách a na webové stránce Lindex.com od 3. týdne.

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom

Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců a provozuje cca 480 obchodů v 17 zemích. Obchodním konceptem firmy Lindex je nabízet inspirativní a dostupnou módu ženám, které se o ni zajímají. Sortiment firmy sestává z několika různých konceptů dámské módy, dětské módy, spodního prádla a kosmetiky. Padesát procent produktů firmy je vyrobeno z obnovitelných zdrojů a Lindex se zavázal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikační koncept „We make fashion feel good“ jasně vyjadřuje, co Lindex dělá a za čím si stojí. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací se dozvíte na www.lindex.com.

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels, franchise and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com