Lookbook Lindex Jesień 2015

Jesienna kolekcja Lindex prezentuje mieszankę luźnych i długich warstw, artystycznych nadruków oraz silnej koncentracji na kolorze, spodniach i spódnicach.

- Sylwetka robi się ciekawa dzięki zastosowaniu wyszukanego zestawienia warstw, jak długie na długie, spódnica na spodnie i kilka warstw naraz. Skupienie na spódnicach i spodniach jest oczywiste, gdy ulubione elementy garderoby są prezentowane w fascynujących kształtach, długościach i tkaninach - mówi Nina Starck, szefowa Działu Projektowania w Lindex.

Poza spodniami i spódnicami, jesienna kolekcja jest dedykowana kolorom. Paleta jest pełna przepalonych jesiennych kolorów, takich jak rdzawy, musztardowy i beżowy.

- Od dawna byliśmy wszyscy czarno-biali i neutralni, więc te jesienne barwy są naprawdę odświeżające - kontynuuje Nina Starck.

Do tych wszystkich nowych spodni i spódnic idealnie pasują swetry z kolekcji - w większości z golfem. Można je nosić jako warstwę wierzchnią albo pod kardiganem bez rękawów czy topem.

Jeans również pojawia się w różnych sylwetkach, a najmodniejszy krój to wysoka talia i zwężane nogawki. Poza tym bardzo podoba nam się zastosowanie w stylizacji efektu podwójnego jeansu.

Aby zobaczyć lookbook w wysokiej rozdzielczości, odwiedź: http://about.lindex.com/en/images/

Lookbook Lindex j/z 2015

CD: Duncan Woods, Wednesday Agency

Fotograf: Frida Marklund

Stylistka: Tereza Ortiz

Modelka: Egle Tvirbutaite

Fryzura i makijaż: Viktoria Sörensdotter

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom  
Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex to jedna z wiodących europejskich sieci odzieżowych - posiada ponad 490 sklepów w 18 krajach. Nasza koncepcja biznesowa - Inspirująca moda po przystępnej cenie. Ubrania Lindex reprezentują różne koncepcje mody damskiej, mody dziecięcej oraz bielizny. Są skierowane do kobiet, które interesują się modą. Lindex jest częścią notowanej na giełdzie fińskiej grupy Stockmann. Więcej informacji znajdziesz na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com