Lookbook Lindex Jesień-Zima 2016

Lookbook Lindex Jesień 2016 prezentuje mocną i koncepcyjną kolekcję, inspirowaną miękką kobiecością i klasycznymi dla lat 60. wyraźnymi detalami oraz liniami sylwetki.

W kolekcji na jesień 2016 skupiliśmy się na różnych typach sylwetek, tworząc wyraziste i nowoczesne stylizacje. Rozkloszowane i sięgające do kostek elementy garderoby to swoisty pokłon w stronę trendów lat 60.. Chcieliśmy także ująć element kobiecości poprzez dodanie bluzkom, spódnicom i sukienkom podkreślającego sylwetkę rozszerzanego kroju - mówi Annika Hedin, szefowa Działu projektowania w Lindex.

Jesienna kolekcja Lindex opiera się na liniach sylwetki i kształtach, zwartych i elastycznych tkaninach, kosmatych przędzach i graficznych wzorach, jak również subtelnych detalach, takich jak charakterystyczne uchwyty zamków błyskawicznych i matowe metalowe guziki. Kolejną wyjątkową cechą nowej kolekcji są piękne dzianiny z bufiastymi szerokimi rękawami.

Paleta kolorów obejmuje mocne barwy z odcieniami koloru intensywnie jagodowego oraz barwy wina, a także ciemnego granatu, czerni, pomarańczy, zieleni i barwy cyraneczkowej.

Jesienna kolekcja Lindex pojawi się w sklepach stacjonarnych i na lindex.com we wrześniu 2016 r.

Modelka: Egle T / Next

Fotograf: Patricia Reyes

Fryzura i makijaż: Marina Andersson

Stylizacja: Jessica Pousette / Lindex

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom  
Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex jest jednym z liderów europejskich sieci odzieżowych, posiadającym ok. 490 salonów sprzedaży w 18 krajach. Koncepcja handlowa firmy Lindex polega na oferowaniu inspirującej i dostępnej mody dla kobiet, zainteresowanych najnowszymi trendami. Asortyment firmy obejmuje kilka linii mody damskiej, dziecięcej, bielizny osobistej i kosmetyków. Więcej niż pięćdziesiąt procent wyrobów firmy jest produkowanych z wykorzystaniem źródeł odnawialnych. Lindex zobowiązał się, że do 2020 roku podwyższy ten udział do osiemdziesięciu procent. Slogan firma „We make fashion feel good” zawiera jasną deklarację, czym Lindex się zajmuje i co gwarantuje. Lindex wchodzi w skład grupy Stockmann zarejestrowanej w Finlandii. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.lindex.com