LOOKBOOK LINDEX PODZIM / ZIMA 2017

Pro letošní podzim Lindex přichází s čistými a propracovanými siluetami s výraznými potisky a žensky působícími materiály. Podzimní kolekce tak představuje vzrušující nové tvary a zdobné prvky, mimo to však zahrnuje i současnou klasiku.

„Tato sezóna je celá o výrazném oblečení. Pohrává si s proporcemi, aby dosáhla vyváženého vzhledu kombinací volných a upnutých kousků. Kromě toho také kombinuje materiály. Tento trend má čistý výraz a říká si o nošení uvolněným a nenuceným způsobem,“ říká Annika Hedin, ředitelka designového oddělení společnosti Lindex.

Písková, výrazná červená, sytá vínová a temná zelená, to jsou barvy, které udávají v kontrastu s decentnější paletou tón. Typickými prvky této kolekce jsou hladká kostkovaná obleková látka a korzetová krajka. Celá kolekce věnuje značnou pozornost detailům, jako jsou vrstvy průsvitného materiálu, krajek a volánků.

Košile byla vylepšena o nové detaily, jako jsou široké průramky, vázanky či ramenní vycpávky. K završení vzhledu se budou hodit výjimečné doplňky, jako je sametový batoh, výrazné náušnice či pestrobarevné žebradlo.

Většina kolekce bude k mání na prodejnách a také online na lindex.com, a to od konce srpna.

Fotografie: Sara Bille

Modelka: Sany Liriano/ Le Managements

Styling: Lindex Studio/Jessica Pousette

Vlasy a líčení: Johanna Nomiey

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom

Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců a provozuje cca 480 obchodů v 17 zemích. Obchodním konceptem firmy Lindex je nabízet inspirativní a dostupnou módu ženám, které se o ni zajímají. Sortiment firmy sestává z několika různých konceptů dámské módy, dětské módy, spodního prádla a kosmetiky. Padesát procent produktů firmy je vyrobeno z obnovitelných zdrojů a Lindex se zavázal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikační koncept „We make fashion feel good“ jasně vyjadřuje, co Lindex dělá a za čím si stojí. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací se dozvíte na www.lindex.com.

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com