Lookbook Lindex w/l 2015

Kolekcje Lindex na wiosnę i lato to: New Classics, Sporty Touch i Volumes & Lengths.

- Na sezon w/l 2015 przygotowaliśmy zabawę z sylwetkami, która pozwala na nowe kombinacje elementów obszernych z dopasowanymi oraz przyciętych z wydłużonymi. Kluczowym elementem w tym sezonie jest koszula, zaprojektowana na różne sposoby. Bez względu na to jaki jest Twój styl, koszula będzie podstawą Twojego stroju - mówi Nina Starck, szefowa Działu Projektowania w Lindex.    

Kolekcja New Classics to klasyczne elementy garderoby, nieco zaktualizowane o nowy akcent, z minimalizmem i elementami podstawowymi w tle. Ekspresja ma czysty i spokojny charakter - kluczowe klasyki, takie jak koszula, noszone są z kobiecymi koronkami pod spodem, a czysta przejrzystość to strój warstwowy - długa odzież wierzchnia, blezery, kombinezony i biel od stóp do głów.

Kolekcja Sporty Touch to drobny dodatek sportowego stylu do ekspresji. Do kolekcji włączone są ubrania sportowe. Kluczowe elementy to sportowe kurtki, spódnice noszone na legginsach i stylizacje z obuwiem sportowym. Ekspresja opiera się na powierzchniach i grafice.

Kolekcja Volume & Lengths to zabawa z nowymi kombinacjami, które czynią sylwetkę interesującą - przycięte nogawki, łączenie różnych długości i noszenie szerokich bluzek do szerokich spodni. Kluczowe elementy to peleryna, nowe drapowania z węzłami i spódnico-spodnie.

Paleta kolorów to głównie szarości, beże, odcienie szaro-beżowe i neutralne, a łączenie tych kolorów ze śnieżną bielą zapewnia świeży wygląd!

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom  
Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex to jedna z wiodących europejskich sieci odzieżowych - posiada ponad 480 sklepów w 16 krajach. Nasza koncepcja biznesowa - Inspirująca moda po przystępnej cenie. Ubrania Lindex reprezentują różne koncepcje mody damskiej, mody dziecięcej oraz bielizny. Są skierowane do kobiet, które interesują się modą. Lindex jest częścią notowanej na giełdzie fińskiej grupy Stockmann. Więcej informacji znajdziesz na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com