Lookbook Lindex Wiosna 2017

Report this content

 

Wyraziste kolory i ekscytująca mieszanka wzorów. W kolekcji Lindex W/L 2017 romantyczna skandynawska świeżość miesza się z azjatyckimi i afrykańskimi wpływami. Dzięki zastosowaniu mocnych kolorów, takich jak ciepła żółć, granat, burgund i pomarańcz, marka Lindex stworzyła najbardziej pożądaną kolekcję w historii.  

Wiosenna kolekcja Lindex na 2017 rok ma zupełnie nową ekspresję. Wykorzystując inspiracje z całego świata oraz nowoczesną interpretację afrykańskich wzorów, detali i kolorów, stworzyliśmy wiosenną kolekcję, która jest nowa oraz interesująca i oferuje mnóstwo możliwości stylizacji – mówi Annika Hedin, szefowa Działu Projektowania w Lindex.  

Kluczowe elementy, które tworzą wiosenną garderobę, to zaktualizowana wersja szeleszczącej koszuli z nowymi detalami, takimi jak krawaty i szerokie mankiety, kimono we wspaniałe wzory i w nowych wariantach kolorystycznych, jak również szerokie spodnie z bocznymi panelami. 

Wiosenna sylwetka jest nieco oversize, ale nadal kobieca – posiada zaznaczoną talię lub odsłonięte ramiona. Zauważalne są także wpływy stylu sportowego – w detalach takich, jak sznurki, zamki błyskawiczne i paski oraz dodatkach typu czapka z daszkiem czy nowa saszetka biodrówka.

Fotograf – Peter Gehrke 

Stylizacja – Jessica Pousette/Lindex Studio 

Modelka – Gia Tang 

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom  
Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex jest jednym z liderów europejskich sieci odzieżowych, posiadającym ok. 480 salonów sprzedaży w 17 krajach. Koncepcja handlowa firmy Lindex polega na oferowaniu inspirującej i dostępnej mody dla kobiet, zainteresowanych najnowszymi trendami. Asortyment firmy obejmuje kilka linii mody damskiej, dziecięcej, bielizny osobistej i kosmetyków. Czterdzieści dwa procent wyrobów firmy jest produkowanych z
wykorzystaniem źródeł odnawialnych. Lindex zobowiązał się, że do 2020 roku podwyższy ten udział do osiemdziesięciu procent. Slogan firma „We make fashion feel good” zawiera jasną deklarację, czym Lindex się zajmuje i co gwarantuje. Lindex wchodzi w skład grupy Stockmann zarejestrowanej w Finlandii. Więcej informacji można znaleźć na stronie
www.lindex.com