Lookbook Lindex Wiosna 2017

 

Wyraziste kolory i ekscytująca mieszanka wzorów. W kolekcji Lindex W/L 2017 romantyczna skandynawska świeżość miesza się z azjatyckimi i afrykańskimi wpływami. Dzięki zastosowaniu mocnych kolorów, takich jak ciepła żółć, granat, burgund i pomarańcz, marka Lindex stworzyła najbardziej pożądaną kolekcję w historii.  

Wiosenna kolekcja Lindex na 2017 rok ma zupełnie nową ekspresję. Wykorzystując inspiracje z całego świata oraz nowoczesną interpretację afrykańskich wzorów, detali i kolorów, stworzyliśmy wiosenną kolekcję, która jest nowa oraz interesująca i oferuje mnóstwo możliwości stylizacji – mówi Annika Hedin, szefowa Działu Projektowania w Lindex.  

Kluczowe elementy, które tworzą wiosenną garderobę, to zaktualizowana wersja szeleszczącej koszuli z nowymi detalami, takimi jak krawaty i szerokie mankiety, kimono we wspaniałe wzory i w nowych wariantach kolorystycznych, jak również szerokie spodnie z bocznymi panelami. 

Wiosenna sylwetka jest nieco oversize, ale nadal kobieca – posiada zaznaczoną talię lub odsłonięte ramiona. Zauważalne są także wpływy stylu sportowego – w detalach takich, jak sznurki, zamki błyskawiczne i paski oraz dodatkach typu czapka z daszkiem czy nowa saszetka biodrówka.

Fotograf – Peter Gehrke 

Stylizacja – Jessica Pousette/Lindex Studio 

Modelka – Gia Tang 

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom  
Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex jest jednym z liderów europejskich sieci odzieżowych, posiadającym ok. 480 salonów sprzedaży w 17 krajach. Koncepcja handlowa firmy Lindex polega na oferowaniu inspirującej i dostępnej mody dla kobiet, zainteresowanych najnowszymi trendami. Asortyment firmy obejmuje kilka linii mody damskiej, dziecięcej, bielizny osobistej i kosmetyków. Czterdzieści dwa procent wyrobów firmy jest produkowanych z
wykorzystaniem źródeł odnawialnych. Lindex zobowiązał się, że do 2020 roku podwyższy ten udział do osiemdziesięciu procent. Slogan firma „We make fashion feel good” zawiera jasną deklarację, czym Lindex się zajmuje i co gwarantuje. Lindex wchodzi w skład grupy Stockmann zarejestrowanej w Finlandii. Więcej informacji można znaleźć na stronie
www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com