Lookbook spoločnosti Lindex na jar 2017

 

Výrazné farby a uchvacujúca zmes potlače. Kolekcia Lindex na jar/leto 2017 sa vyznačuje škandinávskou romantickou sviežosťou, ktorá sa snúbi s ázijskými a africkými vplyvmi. Spoločnosti Lindex sa vďaka nápadným farbám zastúpeným teplými tónmi žltej, námorníckej modrej, vínovej a oranžovej podarilo vytvoriť tú najžiaducejšiu kolekciu vôbec.

„V jarnej kolekcii Lindex na rok 2017 badať úplne nový výraz. Čerpali sme inšpiráciu z celého sveta a získané podnety sme obohatili moderným poňatím afrických vzorov potlače, prvkov a farieb. To nám pomohlo vytvoriť jarnú kolekciu, ktorá je vďaka množstvu možností vytvoriť si svoj osobný štýl nová a zaujímavá,“ hovorí Annika Hedin, vedúca oddelenia dizajnu v spoločnosti Lindex.  

Aktualizovaná verzia nažehlenej košele s novými prvkami, ako sú kravaty a široké manžety, kimono s uchvacujúcimi vzormi potlače a novými kombináciami farieb, rovnako ako široké nohavice s bočnými vloženými dielmi predstavujú hlavné prvky, ktoré tvoria jarný šatník. 

Jarná módna línia sa vyznačuje mierne nadštandardnými rozmermi. Vďaka zvýraznenému pásu a odhaleným pleciam si však zachováva svoju ženskosť. Kolekcia je ovplyvnená aj športovými prvkami, ako sú sťahovacie šnúrky, zipsy a pruhy, rovnako ako doplnky zastúpené čiapkou či novou ľadvinkou.

Fotograf – Peter Gehrke 

Štylistka – Jessica Pousette/Lindex Studio 

Modelka – Gia Tang 

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov a prevádzkuje cca 480 obchodov v 17 krajinách. Obchodným konceptom firmy Lindex je ponúkať inšpiratívnu a dostupnú módu ženám, ktoré sa o ňu zaujímajú. Sortiment firmy pozostáva z niekoľkých rôznych konceptov dámskej módy, detskej módy, spodnej bielizne a kozmetiky. Viac ako päťdesiat percent produktov firmy je vyrobených z obnoviteľných zdrojov a Lindex sa zaviazal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikačný koncept „We make fashion feel good“ jasne vyjadruje, čo Lindex robí a za čím si stojí. Lindex je súčasťou skupiny Stockmann registrovanej vo Fínsku. Viac informácií sa dozviete na www.lindex.com.

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels, franchise and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com