Lookbook spoločnosti Lindex na jar 2017

Report this content

Výrazné farby a uchvacujúca zmes potlače. Kolekcia Lindex na jar/leto 2017 sa vyznačuje škandinávskou romantickou sviežosťou, ktorá sa snúbi s ázijskými a africkými vplyvmi. Spoločnosti Lindex sa vďaka nápadným farbám zastúpeným teplými tónmi žltej, námorníckej modrej, vínovej a oranžovej podarilo vytvoriť tú najžiaducejšiu kolekciu vôbec.

 

„V jarnej kolekcii Lindex na rok 2017 badať úplne nový výraz. Čerpali sme inšpiráciu z celého sveta a získané podnety sme obohatili moderným poňatím afrických vzorov potlače, prvkov a farieb. To nám pomohlo vytvoriť jarnú kolekciu, ktorá je vďaka množstvu možností vytvoriť si svoj osobný štýl nová a zaujímavá,“ hovorí Annika Hedin, vedúca oddelenia dizajnu v spoločnosti Lindex.

 Aktualizovaná verzia nažehlenej košele s novými prvkami, ako sú kravaty a široké manžety, kimono s uchvacujúcimi vzormi potlače a novými kombináciami farieb, rovnako ako široké nohavice s bočnými vloženými dielmi predstavujú hlavné prvky, ktoré tvoria jarný šatník. 

Jarná módna línia sa vyznačuje mierne nadštandardnými rozmermi. Vďaka zvýraznenému pásu a odhaleným pleciam si však zachováva svoju ženskosť. Kolekcia je ovplyvnená aj športovými prvkami, ako sú sťahovacie šnúrky, zipsy a pruhy, rovnako ako doplnky zastúpené čiapkou či novou ľadvinkou.
 

Fotograf – Peter Gehrke 

Štylistka – Jessica Pousette/Lindex Studio 

Modelka – Gia Tang 

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov a prevádzkuje cca 480 obchodov v 17 krajinách. Obchodným konceptom firmy Lindex je ponúkať inšpiratívnu a dostupnú módu ženám, ktoré sa o ňu zaujímajú. Sortiment firmy pozostáva z niekoľkých rôznych konceptov dámskej módy, detskej módy, spodnej bielizne a kozmetiky. Viac ako päťdesiat percent produktov firmy je vyrobených z obnoviteľných zdrojov a Lindex sa zaviazal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikačný koncept „We make fashion feel good“ jasne vyjadruje, čo Lindex robí a za čím si stojí. Lindex je súčasťou skupiny Stockmann registrovanej vo Fínsku. Viac informácií sa dozviete na www.lindex.com.