Lookbook spoločnosti Lindex na jar/leto 2015

Jarná a letná kolekcia Lindex sa zameriava na témy, ako sú Nová klasika, Športový nádych a Objemy a dĺžky.

- Kolekcia na jar/leto 2015 sa vyznačuje hravosťou módnych línií, ktorá umožňuje vytváranie nových skrátených či predĺžených kombinácií, pokiaľ ide o objem a priliehavosť. Kľúčovým kúskom tejto sezóny je košeľa navrhnutá v rôznych variáciách. Nezáleží na tom, aký máte štýl, košeľa bude predstavovať základ pri vašom obliekaní, hovorí Nina Starck, riaditeľka dizajnu v spoločnosti Lindex.    

Nová klasika predstavuje klasické kúsky, ktorým sme v rámci čiastkových tém súvisiacich s novými kombináciami, minimalizmom a základnými kúskami, pridali kvapku moderného nádychu. Kľúčový klasický prvok, ako je košeľa, pod ktorú sa nosí jemná ženská čipka, úplná transparentnosť pri vrstvení jednotlivých kúskov, dlhá dĺžka vrchného oblečenia, sák a kombinéz a biela farba od hlavy až k päte dodávajú vzhľadu čistý a pokojný výraz.

Športový nádych prispieva pri kombinovaní športového oblečenia s prvkami tejto kolekcie štipkou športového ducha. Kľúčové prvky predstavujú športové saká, sukne nosené s legínami a dotvorenie štýlu teniskami. Výraz je založený na rozmanitosti vonkajších plôch a grafike.

Objemy a dĺžky sa hrajú s novými kombináciami, ako sú skrátené nohavice, zmiešané dĺžky či nosenie nadmerných topov s objemnými nohavicami, ktoré dodávajú líniám zaujímavý vzhľad. Kľúčovými prvkami sú plášť, nové riasenie s uzlíkmi a nohavicová sukňa.

Paleta farieb prechádza najmä do šedej, béžovej, šedobéžovej a neutrálnych farieb a skombinovanie týchto farieb so žiarivou bielou vytvára svieži vzhľad!

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 480 obchodmi na 16 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 5 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina,OC Optima Košice, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com