Lookbook spoločnosti Lindex na jar/leto 2015

Jarná a letná kolekcia Lindex sa zameriava na témy, ako sú Nová klasika, Športový nádych a Objemy a dĺžky.

- Kolekcia na jar/leto 2015 sa vyznačuje hravosťou módnych línií, ktorá umožňuje vytváranie nových skrátených či predĺžených kombinácií, pokiaľ ide o objem a priliehavosť. Kľúčovým kúskom tejto sezóny je košeľa navrhnutá v rôznych variáciách. Nezáleží na tom, aký máte štýl, košeľa bude predstavovať základ pri vašom obliekaní, hovorí Nina Starck, riaditeľka dizajnu v spoločnosti Lindex.    

Nová klasika predstavuje klasické kúsky, ktorým sme v rámci čiastkových tém súvisiacich s novými kombináciami, minimalizmom a základnými kúskami, pridali kvapku moderného nádychu. Kľúčový klasický prvok, ako je košeľa, pod ktorú sa nosí jemná ženská čipka, úplná transparentnosť pri vrstvení jednotlivých kúskov, dlhá dĺžka vrchného oblečenia, sák a kombinéz a biela farba od hlavy až k päte dodávajú vzhľadu čistý a pokojný výraz.

Športový nádych prispieva pri kombinovaní športového oblečenia s prvkami tejto kolekcie štipkou športového ducha. Kľúčové prvky predstavujú športové saká, sukne nosené s legínami a dotvorenie štýlu teniskami. Výraz je založený na rozmanitosti vonkajších plôch a grafike.

Objemy a dĺžky sa hrajú s novými kombináciami, ako sú skrátené nohavice, zmiešané dĺžky či nosenie nadmerných topov s objemnými nohavicami, ktoré dodávajú líniám zaujímavý vzhľad. Kľúčovými prvkami sú plášť, nové riasenie s uzlíkmi a nohavicová sukňa.

Paleta farieb prechádza najmä do šedej, béžovej, šedobéžovej a neutrálnych farieb a skombinovanie týchto farieb so žiarivou bielou vytvára svieži vzhľad!

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 480 obchodmi na 16 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 5 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina,OC Optima Košice, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com