Lookbook spoločnosti Lindex na JAR/LETO 2018

Lookbook spoločnosti Lindex na jar/leto 2018 ukazuje dokonalý výraz, kde námornícky štýl flirtuje s francúzskou ženskosťou. Kolekcia je postavená na módnej klasike vyrobenej v modernej zmesi nových materiálov, textúr a farieb.

 

„Štýl je dôležitejší než trend. Celá táto sezóna je o ženskosti vyjadrenej svojim vlastným spôsobom. Vyjadruje váš vlastný štýl oblečením, ktoré je nadčasové

hovorí Pia Ekholm vedúca dizajnu spoločnosti Lindex.

Kolekcia znázorňuje lichotivú ženskú siluetu s dôrazom na pás a detaily bez ramienok. Základná farba je námornícka modrá, béžová, krémovo-biela a jarnú sviežosť im dodávajú svetlo modrá, červená a žltá.  

Šatníkové jedničky ako košele, Brentonové pruhované topy, džínsy a kostýmy sú stále dôležitými základnými prvkami, ale sú doplnené o moderné detaily a farby, ako napríklad červený trenčový kabát.

Kľúčovým doplnkom na jar sú výrazné náušnice a sieťovaná taška v modernej verzii alebo taška na plece vo výraznej farbe.

Kolekcia bude v predaji a na stránke Lindex.com od 3. týždňa.

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov a prevádzkuje cca 480 obchodov v 17 krajinách. Obchodným konceptom firmy Lindex je ponúkať inšpiratívnu a dostupnú módu ženám, ktoré sa o ňu zaujímajú. Sortiment firmy pozostáva z niekoľkých rôznych konceptov dámskej módy, detskej módy, spodnej bielizne a kozmetiky. Viac ako päťdesiat percent produktov firmy je vyrobených z obnoviteľných zdrojov a Lindex sa zaviazal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikačný koncept „We make fashion feel good“ jasne vyjadruje, čo Lindex robí a za čím si stojí. Lindex je súčasťou skupiny Stockmann registrovanej vo Fínsku. Viac informácií sa dozviete na www.lindex.com.