Lookbook spoločnosti Lindex na jeseň 2015

Jesenná kolekcia spoločnosti Lindex predstavuje mix voľných a dlhých strihov, umeleckých potlačí s intenzívnym zameraním sa na farby, nohavice a sukne.

„Línia dostáva pôvabné rysy vďaka uhladeným vrstvám dlhého oblečenia noseného na dlhom oblečení, sukniam noseným na nohaviciach a viacerým vrstvám noseným na sebe. Zameranie sa na sukne a nohavice je viditeľné najmä tam, kde sú obľúbené kúsky oblečenia vyrobené vo fascinujúcich tvaroch, dĺžkach a z jedinečných látok“, hovorí Nina Starck, vedúca oddelenia dizajnu v spoločnosti Lindex.

Okrem nohavíc a sukní je jesenná kolekcia venovaná farbám. Paleta je plná výrazných jesenných farieb, ako je hrdzavá, horčicová alebo béžová farba.

„Doteraz sme sa hrali s čierno bielou kombináciou, prechod na jesenné farby nám prinesie trocha čerstvého vzduchu“, pokračuje Nina Starck.

Dokonalou voľbou na dopasovanie k všetkým novým nohaviciam a sukniam sú svetre, a najmä rolákové pulóvre. Môžu sa kombinovať s topmi s nápismi alebo vykukávať spod svetrov a topov bez rukávov.

Džínsovina sa tu objavuje v rôznych tvaroch, pričom najmódnejšími štýlmi sú vysoké pásy a zužujúce sa nohavice. Sme skutočne zaľúbení do dvojitého efektu, ktorý džínsovina pri formovaní štýlu dokáže vytvoriť.

Lookbook vo vysokom rozlíšení nájdete na odkaze: http://about.lindex.com/en/images

Lookbook spoločnosti Lindex na jeseň/zimu 2015

CD: Duncan Woods, Wednesday Agency

Fotograf: Frida Marklund

Štylistka: Tereza Ortiz

Model: Egle Tvirbutaite

Vlasy a líčenie: Viktoria Sörensdotter

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 490 obchodmi na 18 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 6 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Bory Bratislava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina,OC Optima Košice, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com