Lookbook spoločnosti Lindex na jeseň 2015

Jesenná kolekcia spoločnosti Lindex predstavuje mix voľných a dlhých strihov, umeleckých potlačí s intenzívnym zameraním sa na farby, nohavice a sukne.

„Línia dostáva pôvabné rysy vďaka uhladeným vrstvám dlhého oblečenia noseného na dlhom oblečení, sukniam noseným na nohaviciach a viacerým vrstvám noseným na sebe. Zameranie sa na sukne a nohavice je viditeľné najmä tam, kde sú obľúbené kúsky oblečenia vyrobené vo fascinujúcich tvaroch, dĺžkach a z jedinečných látok“, hovorí Nina Starck, vedúca oddelenia dizajnu v spoločnosti Lindex.

Okrem nohavíc a sukní je jesenná kolekcia venovaná farbám. Paleta je plná výrazných jesenných farieb, ako je hrdzavá, horčicová alebo béžová farba.

„Doteraz sme sa hrali s čierno bielou kombináciou, prechod na jesenné farby nám prinesie trocha čerstvého vzduchu“, pokračuje Nina Starck.

Dokonalou voľbou na dopasovanie k všetkým novým nohaviciam a sukniam sú svetre, a najmä rolákové pulóvre. Môžu sa kombinovať s topmi s nápismi alebo vykukávať spod svetrov a topov bez rukávov.

Džínsovina sa tu objavuje v rôznych tvaroch, pričom najmódnejšími štýlmi sú vysoké pásy a zužujúce sa nohavice. Sme skutočne zaľúbení do dvojitého efektu, ktorý džínsovina pri formovaní štýlu dokáže vytvoriť.

Lookbook vo vysokom rozlíšení nájdete na odkaze: http://about.lindex.com/en/images

Lookbook spoločnosti Lindex na jeseň/zimu 2015

CD: Duncan Woods, Wednesday Agency

Fotograf: Frida Marklund

Štylistka: Tereza Ortiz

Model: Egle Tvirbutaite

Vlasy a líčenie: Viktoria Sörensdotter

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 490 obchodmi na 18 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 6 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Bory Bratislava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina,OC Optima Košice, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com