Marijas Meili (Marie Meili) veidotā Lindex peldkostīmu kolekcija „Very Victoria Silvstedt”

Pēc veiksmīgās Viktorijas Silvstedas (Victoria Silvstedt) apakšveļas kolekcijas „Very Victoria Silvstedt”, ko veidojusi Marija Meili, 2014. gada pavasarī Lindex izlaidīs Viktorijas peldkostīmu kolekciju. Marijas Meili veidoto peldkostīmu kolekciju gluži tāpat kā apakšveļas kolekciju, iedvesmojis Viktorijas spilgtais dzīvesstils un personība.

Viktoriju bieži fotografē pasaules skaistākajās pludmalēs, un viņa ļoti labi apzinās burvīgu peldkostīmu nozīmi.

„Kad neatrodos ceļā, vieta, kur mani atradīsiet visbiežāk, ir pludmale! Pludmale man ir gan atpūtas vieta, gan modes skates mēle. Man patīk ņemt līdzi vairākus bikini un pludmales kleitiņas, lai izskatītos moderni gan baseinā, gan kokteiļvakarā!” stāsta Viktorija Silvsteda.

Lindex peldkostīmu kolekcijā „Very Victoria Silvstedt” būs iekļauti 11 krāsaini bikini, kas uzburs vairāku Viktorijas iecienīto Monako, Ibizas, Marbeljas un Taiti pludmaļu vasaras noskaņu. Šajā dzīvespriecīgo un moderno peldkostīmu klāstā ar skaistām apdrukām, grezniem audumiem un žilbinošām detaļām katra sieviete atradīs sev tīkamu peldkostīmu.

„Jauno, gaidāmo sezonu mēs sāksim ar šo aizraujošo Lindex peldkostīmu kolekciju. Detaļas un silueti piesaista uzmanību, un sievietes šajos peldkostīmos pludmalē jutīsies par sevi pārliecinātas. Domājam, ka mūsu klienti atzinīgi novērtēs šo kolekciju,” piebilst Ingers Lundkvists (Inger Lundqvist), Lindex Apakšveļas dizaina un iepirkumu nodaļas vadītājs.

Marijas Meili veidotā peldkostīmu kolekcija „Very Victoria Silvstedt” būs pieejama interneta veikalā lindex.com, kā arī Igaunijas, Latvijas, Lietuvas un Krievijas veikalos. Kolekcija tiks izlaista divās daļās — pirmā parādīsies 6., otra 11. nedēļā.

Cenu diapazons ir no 22,90eiro līdz 34,90 eiro par vienu vienību (no 15,65LVL līdz 23,50 LVL).

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 470 veikaliem 16 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags:

Subscribe

Media

Media