Marka Lindex wprowadza nowe produkty w ramach wspierania walki z rakiem piersi

Trzynasty rok z rzędu marka Lindex, wraz ze swoimi klientami, zbiera pieniądze na pomoc w walce z rakiem piersi. W tym roku, oprócz różowej wstążki, Lindex będzie prowadzić sprzedaż świec zapachowych i błyszczyka do ust.  Wszystkie zyski zostaną przekazane bezpośrednio na badania nad rakiem piersi. 

Wieloletnie działania marki Lindex jako głównego partnera kampanii Różowa wstążka, zaowocowały zarówno zgromadzeniem funduszy na badania nad rakiem piersi, jak i zwiększeniem wiedzy na temat tej choroby. W roku 2014 roku marka Lindex zgromadziła 1,4 mln euro na badania nad rakiem piersi. A od roku 2003 zgromadziła łącznie 9,5 mln euro.

- Z niecierpliwością oczekujemy tegorocznego różowego miesiąca oraz wprowadzenia do sprzedaży dwóch nowych produktów, które bezpośrednio przyczynią się do walki z rakiem piersi. Świeca zapachowa i błyszczyk do ust to idealne prezenty, które można zakupić dla siebie lub przyjaciółki. Mamy nadzieję, że okażą się wielkim sukcesem oraz że pobijemy nasz poprzedni rekord w gromadzeniu funduszy na badania nad rakiem piersi. Ta kwestia jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ wielu naszych pracowników i klientów to kobiety - mówi Malin Lindgren, Menadżer ds. projektowania i zakupów w Lindex.

Rozpoczęcie różowego miesiąca to weekend zakupów we wszystkich sklepach Lindex, podczas którego 10 procent całej kwoty sprzedaży zostanie przekazane na badania nad rakiem piersi. Na niektórych rynkach Lindex przeprowadzi również akcję „zaokrąglania” przy kasach.

Błyszczyk do ust oraz świece zapachowe pojawią się w sprzedaży 28 września. Świece będą kosztowały 40 PLN, a błyszczyk 19,90 PLN. Będą one dostępne na większości rynków marki Lindex oraz w sklepie internetowym lindex.com.

Więcej informacji na temat działań marki Lindex na rzecz walki z rakiem piersi znajdziesz na stronie http://about.lindex.com/en/fight-against-breast-cancer/

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom  
Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex to jedna z wiodących europejskich sieci odzieżowych - posiada ponad 490 sklepów w 18 krajach. Nasza koncepcja biznesowa - Inspirująca moda po przystępnej cenie. Ubrania Lindex reprezentują różne koncepcje mody damskiej, mody dziecięcej oraz bielizny. Są skierowane do kobiet, które interesują się modą. Lindex jest częścią notowanej na giełdzie fińskiej grupy Stockmann. Więcej informacji znajdziesz na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media