Matthew Williamsono stilius

Matthew Williamsonas, žmogus, atnešęs mums klajonių po įvairiausias pasaulio šalis įkvėptą eleganciją, asmeniškai atrinko mėgstamiausias šio rudens „Lindex“ tendencijas ir perteikė savo požiūrį į kasdienį žavesį. Svarbiausia yra išdrįsti atkreipti dėmesį į savo išvaizdą ir suteikti jai naujo įkvėpimo. Klasikinė motociklininko striukė, dirbtinio kailio berankovis švarkas, gėlėtos palaidinės ir šaunūs leopardo raštai taps tobulu ir madingu šio rudens pagrindu.

„Šį sezoną pagrindinis elementas yra megztiniai. Man patinka augmenijos elementų idėja žiemai – tai taip žavinga ir romantiška“, – teigia Matthew Williamsonas.

Kaip visada, populiariausia šį sezoną garsusis dizaineris įvardija ir juodą striukę – šį rudenį tai yra daugiau papuoštas švarkelis arba šauni motociklininko striukė. Priderinkite juodą švarkelį prie siaurų džinsų ir būsite pasirengusios visai dienai – nuo darbo biure iki vakaro su draugais.

„Mane dažnai traukia ryškūs raštai, pvz., leopardo ar kiti gyvūnų kailio elementai. Jie suteikia savitumo, bet išlieka žaismingi“, – teigia Mathew Williamsonas.

Kampanija „Matthew Williamsono stilius“ prasideda spalio 9 d.

Pamatykite visus Matthew Williamsono mėgstamiausius rūbus ir jo stilių čia.

Jei pageidaujate peržiūrėti daugiau ir didesnės skyros vaizdų, apsilankykite „Lindex“ naujienų skyriuje.
Sekite mūsų naujienas! Prenumeruokite „Lindex“ naujienų pranešimus ir sekite „Lindex“ naujienas socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos teiraukitės:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

„Lindex“ yra viena iš pirmaujančių Europos mados tinklų, turinti daugiau kaip 470 parduotuvių 16 rinkų. Mūsų verslo koncepcija – siūlyti įkvepiančią ir prieinamą madą. „Lindex“ pasirinkimas apima daugybę mados koncepcijų, susijusių su moterų, vaikų apranga ir apatiniu trikotažu moterims, kurios domisi mada. „Lindex“ yra Suomijos „Stockmann Group“ dalis. Daugiau informacijos galite rasti adresu: www.lindex.com

Tags:

Subscribe