• news.cision.com/
  • LINDEX/
  • Modelki plus size Ashley Graham i Candice Huffine na czele jesiennej kampanii Lindex

Modelki plus size Ashley Graham i Candice Huffine na czele jesiennej kampanii Lindex

Report this content

Tej jesieni marka Lindex wprowadza rozmiary plus do swoich wszystkich linii odzieży co oznacza, że dawna linia odzieży w rozmiarach plus, Generous, zniknie. Jesienną kampanie promują modeliki plus size Ashley Graham i Candice Huffine.

– Chcemy, aby żadna kobieta nie czuła się pominięta oraz aby kobiety noszące dowolny rozmiar mogły kupować ubrania z naszych wszystkich linii. Ta zmiana sprawi, że nasze kolekcje będą bardziej inspirujące i dostępne dla większej liczby klientek. Już teraz otrzymujemy bardzo pozytywne reakcje ze strony naszych klientek, co stanowi wyraźny dowód na to, że nasza inicjatywa została doceniona - mówi Annika Hedin, szafowa Działu projektowania w Lindex..

Kampania Fall Fashion Heroes koncentruje się na pięciu odzieżowych bohaterach tej jesieni. Są to: sweter z bufiastymi rękawami, top z rozszerzanymi rękawami i szerokim golfem, sukienka z dzianiny, wąskie spodnie z przyciętymi nogawkami i jeansy. Paleta kolorów obejmuje barwy od głębokiego burgundu, przez umbrę paloną, po pomarańcz i blady róż.

– Moim zdaniem to fantastyczne, że Lindex włącza do swoich kolekcji większe rozmiary. Sesja była niezwykle energetyczna ze względu na zróżnicowaną grupę kobiet wybranych do kampanii. Kobieca siła rządziła – tak Ashley Graham skomentowała sesję zdjęciową.

Oprócz Ashley Graham i Candice Huffine, kampanię reklamują również supermodelki: Alek Wek, Toni Garrn i Cora Emmanuel.

Kolekcja Fall Fashion Heroes pojawi się w sprzedaży we wszystkich sklepach i na lindex.com 22 września.

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom  
Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex jest jednym z liderów europejskich sieci odzieżowych, posiadającym ok. 480 salonów sprzedaży w 17 krajach. Koncepcja handlowa firmy Lindex polega na oferowaniu inspirującej i dostępnej mody dla kobiet, zainteresowanych najnowszymi trendami. Asortyment firmy obejmuje kilka linii mody damskiej, dziecięcej, bielizny osobistej i kosmetyków. Czterdzieści dwa procent wyrobów firmy jest produkowanych z
wykorzystaniem źródeł odnawialnych. Lindex zobowiązał się, że do 2020 roku podwyższy ten udział do osiemdziesięciu procent. Slogan firma „We make fashion feel good” zawiera jasną deklarację, czym Lindex się zajmuje i co gwarantuje. Lindex wchodzi w skład grupy Stockmann zarejestrowanej w Finlandii. Więcej informacji można znaleźć na stronie
www.lindex.com

Subscribe