Modelki plus size Ashley Graham i Candice Huffine na czele jesiennej kampanii Lindex

Tej jesieni marka Lindex wprowadza rozmiary plus do swoich wszystkich linii odzieży co oznacza, że dawna linia odzieży w rozmiarach plus, Generous, zniknie. Jesienną kampanie promują modeliki plus size Ashley Graham i Candice Huffine.

– Chcemy, aby żadna kobieta nie czuła się pominięta oraz aby kobiety noszące dowolny rozmiar mogły kupować ubrania z naszych wszystkich linii. Ta zmiana sprawi, że nasze kolekcje będą bardziej inspirujące i dostępne dla większej liczby klientek. Już teraz otrzymujemy bardzo pozytywne reakcje ze strony naszych klientek, co stanowi wyraźny dowód na to, że nasza inicjatywa została doceniona - mówi Annika Hedin, szafowa Działu projektowania w Lindex..

Kampania Fall Fashion Heroes koncentruje się na pięciu odzieżowych bohaterach tej jesieni. Są to: sweter z bufiastymi rękawami, top z rozszerzanymi rękawami i szerokim golfem, sukienka z dzianiny, wąskie spodnie z przyciętymi nogawkami i jeansy. Paleta kolorów obejmuje barwy od głębokiego burgundu, przez umbrę paloną, po pomarańcz i blady róż.

– Moim zdaniem to fantastyczne, że Lindex włącza do swoich kolekcji większe rozmiary. Sesja była niezwykle energetyczna ze względu na zróżnicowaną grupę kobiet wybranych do kampanii. Kobieca siła rządziła – tak Ashley Graham skomentowała sesję zdjęciową.

Oprócz Ashley Graham i Candice Huffine, kampanię reklamują również supermodelki: Alek Wek, Toni Garrn i Cora Emmanuel.

Kolekcja Fall Fashion Heroes pojawi się w sprzedaży we wszystkich sklepach i na lindex.com 22 września.

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom  
Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex jest jednym z liderów europejskich sieci odzieżowych, posiadającym ok. 480 salonów sprzedaży w 17 krajach. Koncepcja handlowa firmy Lindex polega na oferowaniu inspirującej i dostępnej mody dla kobiet, zainteresowanych najnowszymi trendami. Asortyment firmy obejmuje kilka linii mody damskiej, dziecięcej, bielizny osobistej i kosmetyków. Czterdzieści dwa procent wyrobów firmy jest produkowanych z
wykorzystaniem źródeł odnawialnych. Lindex zobowiązał się, że do 2020 roku podwyższy ten udział do osiemdziesięciu procent. Slogan firma „We make fashion feel good” zawiera jasną deklarację, czym Lindex się zajmuje i co gwarantuje. Lindex wchodzi w skład grupy Stockmann zarejestrowanej w Finlandii. Więcej informacji można znaleźć na stronie
www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels, franchise and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com

Subscribe