Modelky větších velikostí Ashley Graham a Candice Huffine tvářemi podzimní kampaně Lindex

Tento podzim společnost Lindex zařazuje větší velikosti do  svého módního konceptu, což znamená, že předcházející kolekce  větších velikostí Generous bude vyřazena. Tvářemi podzimní kampaně budou modelky větších velikostí Ashley Graham a Candice Huffine.

Kampaň Fall Fashion Heroes staví do ústředního bodu pozornosti pro tento podzim 5 must-haves šatníku: svetr s balónkovými rukávy, top s trumpetovými rukávy a řaseným výstřihem, úpletové šaty, zkrácené úzké kalhoty a džíny. Barevné odstíny se proměňují od tmavé burgundské a tmavohnědé po oranžovou a světle růžovou.

„Myslím si, že je fantastické, že společnost Lindex zahrnuje do svých kolekcí větší velikosti. Bylo to neuvěřitelně silné focení díky rozmanitosti žen vybraných pro kampaň. Bylo tam tolik ženské síly,“ komentuje Ashley Graham focení.

Vedle Graham a Huffine byly tvářemi kampaně i supermodelky Alek Wek, Toni Garrn a Cora Emmanuel.

Kolekce Fall Fashion Heroes bude v prodeji ve všech obchodech a online na lindex.com od 22.září.

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom

Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců a provozuje cca 480 obchodů v 17 zemích. Obchodním konceptem firmy Lindex je nabízet inspirativní a dostupnou módu ženám, které se o ni zajímají. Sortiment firmy sestává z několika různých konceptů dámské módy, dětské módy, spodního prádla a kosmetiky. Padesát procent produktů firmy je vyrobeno z obnovitelných zdrojů a Lindex se zavázal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikační koncept „We make fashion feel good“ jasně vyjadřuje, co Lindex dělá a za čím si stojí. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací se dozvíte na www.lindex.com.

Subscribe