Mustade pükste kollektsioon

Paar musti pükse on igihaljas klassika ja asendamatu ese iga naise riidekapis. Sel sügisel toob Lindex turule mustade pükste kollektsiooni The Black Pant Collection, kus on olemas kõik stiilid ja mudelid, mida oma välimuse viimistlemiseks vajad. Lindexi disainimeeskond on pükstele lisanud rohkelt detaile, nagu näiteks kuldsed kandid, nööbid ja tõmblukud ning triibulised voodrid, samuti muid kujunduselemente, mis on laenatud meestegarderoobist.

Igaüks leiab endale ühe või paar lemmikeset:

Kitsas mudel – täiuslik kitsas lõige, mida on sel sügisel moekas kanda koos lohvaka kudumiga.

Viie taskuga mudel – taskutega kitsad teksad, mis muudavad silueti ja rõivakomplekti konkreetsemaks.

Klassikaline mudel – klassikaline ülikonnapükste mudel on laenatud meestegarderoobist. Kui sinna juurde lisada valge särk ja kõrged kontsad, muutub välimus naiselikuks ja selgepiiriliseks.

Kitsenev mudel – lai ülaosa, kitsas alaosa – mugav lõige, millest Te ei sooviks mingil tingimusel ilma jääda. See annab Teie kostüümile sel sügisel värske välimuse.

Laia säärega mudel – selle hooaja uudismudel, kandke koos graafilise mustriga T-särgiga.

Kottpüksid – jäävad alati garderoobi, sobivad kõigega ja igale kehakujule.

"Meie disainimeeskond on näinud suurt vaeva, et luua Teile see asendamatute mustade pükste kollektsioon. Vali oma lemmikstiil ja sobita selle juurde lühike jakk, mis on selle sügise "kohustuslik" ese. Selles näed kogu hooaja suurepärane välja,” räägib Lindexi kujundusjuht Nina Starck.   

Rohkemate ja kõrgresolutsiooniga piltide vaatamiseks külastage Lindex Newsroomi .

Jälgige meie uudiseid! Tellige Lindexi pressiteated ja jälgige meid sotsiaalmeedias.

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex on Euroopa üks juhtivaid moekette enam kui 470 kauplusega 16 riigis. Meie põhimõte on pakkuda inspireerivat ja taskukohast moodi. Lindexi tootevalikus on moeteadlikele naistele rida moekontseptsioone naisterõivaste, lasterõivaste ja pesuesemete osas. Lindex kuulub Soomes registreeritud Stockmanni gruppi. Lisateavet saab veebilehelt www.lindex.com

Tags:

Subscribe