Nová kampaň na spodnú bielizeň, kde sa modelkami stanú zákazníčky spoločnosti Lindex

Módna spoločnosť Lindex prichádza so zaujímavou inováciou a nadväzuje na úspech z minuloročnej kampane spodnej bielizne Bra-volution, pričom tentokrát plánuje predstaviť kolekciu spodnej bielizne pre jar 2016 prostredníctvom svojich zákazníčok.

V posledných dvoch rokoch spoločnosť Lindex pri prezentácii svojho nového konceptu strihov podprseniek s názvom Bra-volution využila ako modelky svoje zamestnankyne. Kampane Bra-volution zaznamenali veľký úspech, a to z hľadiska predaja, ako aj medzi zákazníčkami, ktoré si vďaka prehľadnosti celého konceptu vedeli bez problémov vybrať svoj obľúbený strih.
 

„Chceme inšpirovať ešte viac žien, aby si našli svoje obľúbené strihy podprseniek, a tentokrát si berieme na pomoc naše zákazníčky. Kampaň by mala pôsobiť osobne a inšpiratívne, preto vyzývame všetky ženy, aby to skúsili a dúfame vo výraznú odozvu,“ hovorí Anne-Kathrine Ahlmark, marketingová manažérka spoločnosti Lindex.

Zákazníčky, ktoré budú nakoniec vybraté do jarnej kampane, čaká jedinečný módny zážitok, kedy sa na jeden deň stanú modelkami.

Ženy, ktoré do kampane vyberieme, si vezme do rúk skvelý tím špecialistov na vlasy a mejkap , štylistov a fotografov. Chceme pre ne pripraviť výnimočný deň, počas ktorého by sa cítili ako ozajstné hviezdy,“ vysvetľuje Lena Wall, projektová manažérka kampane spoločnosti Lindex.

Táto kampaň a jarná kolekcia sa v obchodoch Lindex a na stránke lindex.com objavia 4. februára.

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 490 obchodmi na 18 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 7 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Bory Bratislava, OC City Aréna Trnava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina,OC Optima Košice, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media