Nuostabūs apatiniai drabužiai pavasariui

„Lindex“ sukurtoje 2014 m. pavasario apatinių drabužių kolekcijoje gausu mados naujovių.

“Alustame hooaega romantilises stiilis kollektsioonidega. Nende üldmulje on pehme ja ülinaiselik, mustrid on aasiapärased ja näevad välja nagu käsitsi maalitud. Mõistagi seame kogu hooajal fookusesse paljud oma parimate põhiesemete seast,” ütleb Lindexi kujundusjuht Nina Starck.

Kevadromanss

See Lindexi kevadise pesukollektsiooni suund jaguneb kaheks haruks.

Uusromantika teema all näeme naiselikke värve, lõikeid, detaile ja mustreid. Läbipaistvus, pits, pastelsed toonid ja käsitsi maalitud välimusega mustrid annavad sellele kollektsioonile pehme ilme. Samuti kogeme värsket ja särtsakat kevadhommikut, kus meie peade kohal laiub sinine taevas. Värvipaletis väljendavad kevadtunnet helesinine, valge ja õrnroosa.

Ülinaiselik ja luksuslik on märksõnad, mis kirjeldavad kõige paremini romantilise pesukollektsiooni teist haru. Klassikalised pesuvärvid nagu pärlvalge ja õrnroosa ning helesinise varjundid segunevad helehalliga. Välimuse loovad mattide ja läikivate pindade kombineerimine ning puhaste pindadega struktuurid. Kombineerige selle kollektsiooni esemeid uue, õmblusteta, romantilise pesuga ning tulemuseks on värske ja uus välimus.

Põhiesemete hulgast parimad

Lindexi uute põhiliste pesuesemete kujunduses on kasutatud nii õmblusteta mikrokiudu ja pitsi, puuvilla kui ka õmblusteta disaine. Meie jaoks on äärmiselt oluline kõrge kvaliteet ja täpselt viimistletud detailid. Aktsenti lisavad värvid ja mustrid annavad kollektsioonile kaasaegse välimuse.

See osa kevadkollektsioonidest ei sisalda mitte üksnes arvukalt järeleproovitud lemmikuid, vaid ka uute lõigetega tooteid.

So.U

See Lindexi pesukollektsioonide nooruslik ja rõõmsameelne osa esitleb hooaja alguses värviküllust, mida on kombineeritud uudsel moel.

Troopiline džungel kohtub linnatänavatega – selle kollektsiooni inspiratsiooniallikas on nii noorte linlik ja mõnikord mässumeelne kultuur kui ka troopilised erksad värvid ja julged mustrid. Võtmeesemed on õmblusteta, samuti pitsilised pehmed rinnahoidjad. Mustad, valged ja erkroosad rinnahoidjad sobituvad kokku kujundusliku värskenduskuuri läbinud kamuflaaž- ja loomamustrite ning Aafrika-teemaliste graafiliste mustritega.

Jei pageidaujate peržiūrėti daugiau ir didesnės skyros vaizdų, apsilankykite „Lindex“ naujienų skyriuje.
Sekite mūsų naujienas! Prenumeruokite „Lindex“ naujienų pranešimus ir sekite „Lindex“ naujienas socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos teiraukitės:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

„Lindex“ yra viena iš pirmaujančių Europos mados tinklų, turinti daugiau kaip 470 parduotuvių 16 rinkų. Mūsų verslo koncepcija – siūlyti įkvepiančią ir prieinamą madą. „Lindex“ pasirinkimas apima daugybę mados koncepcijų, susijusių su moterų, vaikų apranga ir apatiniu trikotažu moterims, kurios domisi mada. „Lindex“ yra Suomijos „Stockmann Group“ dalis. Daugiau informacijos galite rasti adresu: www.lindex.com

Tags:

Subscribe