Obowiązkowe elementy garderoby dla każdego mężczyzny - nowa kolekcja odzieży męskiej Lindex

Na fali sukcesu pierwszej głównej linii bielizny męskiej Lindex, firma z dumą prezentuje kolejny logiczny krok w podróży o nazwie LXM.

W ramach wiosennej kolekcji, Lindex wprowadza najważniejsze elementy, które są absolutnie niezbędne w męskiej szafie i potrzebne na co dzień: nieformalne chinosy, duży wybór koszul - koszule oxford, koszule w kratę i koszule jeansowe - koszulki z piki krótkim rękawem i koszulki w prążki. Te podstawowe elementy garderoby tworzą zaufany przybornik, jaki każdy mężczyzna powinien mieć w swoim życiu. Kolekcja LXM będzie dostępna wyłącznie online na www.lindex.com od 17 lutego.

- Ponieważ jesteśmy jedną z wiodących sieci odzieżowych, oczywiste jest, że nieustannie staramy się rozwijać nasze kolekcje. Ważne jest dla nas, abyśmy mogli mieć duży wybór elementów odzieży, które możemy zaoferować naszym klientom. Jesteśmy przekonani, że nowa kolekcja męska przyciągnie nie tylko naszych lojalnych klientów, ale również nowych, którzy doceniają i poszukują podstawowych elementów garderoby o dobrej jakości - mówi Nina Starck, Dyrektor Działu Projektowania w Lindex.

Nowa kolekcja odzieży męskiej uzupełnia kolekcję ulubionych elementów, dostępnych od jesieni 2013: t-shirtów, podkoszulek bez rękawów, bokserek, slipów i skarpet, wszystkich z ekologicznej bawełny. Również wszystkie koszulki w prążki oraz koszulki z piki dostępne w kolekcji wiosna 2014, wykonane są z bawełny ekologicznej. Słowa kluczowe dla całej kolekcji LXM na tę wiosnę, to: męskie, klasyczne i nowoczesne, wysoka jakość i przystępna cena.

Zdjęcia wiosennej kolekcji LXM wykonał Rafael Stahelin, a jako model zaprezentował się Will Chalker.

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom


Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex to jedna z wiodących europejskich sieci odzieżowych - posiada ponad 470 sklepów w 16 krajach. Nasza koncepcja biznesowa - Inspirująca moda po przystępnej cenie. Ubrania Lindex reprezentują różne koncepcje mody damskiej, mody dziecięcej oraz bielizny. Są skierowane do kobiet, które interesują się modą. Lindex jest częścią notowanej na giełdzie fińskiej grupy Stockmann. Więcej informacji znajdziesz na www.lindex.com