Odvážné barvy a potisky v jarní kampani společnosti Lindex

Společnost Lindex přivítá jaro stylovou kolekcí do města, jež zaujme svými novými barevnými kombinacemi, vzrušujícími potisky a čistými, žensky laděnými detaily. Kampaň byla nafocená v rušných ulicích jihoafrického Kapského města. 

„Letošní jaro představuje příležitost k obohacení šatníku o pohodlné sety, svěží tkané topy a spoustu odvážných barev. Základem kolekce je khaki zelená, oranžová, černá a různé odstíny modré, které jsou opepřeny výraznými zvířecími potisky a expresivní africkou grafikou,“ říká Annika Hedin, ředitelka designového oddělení společnosti Lindex.  

Svou tvář jarní kampani Lindex propůjčilo 7 modelek a jednou z nich je i Švédka Sabina Karlsson. Sabina je skutečnou inspirací: svou nevyčerpatelnou energií a sebedůvěrou je ztělesněním jak vzhledu, tak i značky Lindex.

„Tato kampaň je velmi výrazná a je v ní obrovská energie. To, že se společnost Lindex ve své kampani zaměřuje na zobrazení různých žen, bez ohledu na jejich konfekční velikost nebo etnický původ, je prostě inspirativní. Fotit tuto kampaň byla skutečná zábava,“ říká Sabina Karlsson.

Jarní kampaň společnosti Lindex bude dostupná ve všech prodejnách Lindex a onlina na lindex.com od 23. března.

Fotografie: Pamela Hanson
Styling: Lindex Studio
Make-up: Gemma Smith-Edhouse
Vlasy: Paolo Soffiati

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom
Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců a provozuje cca 480 obchodů v 17 zemích. Obchodním konceptem firmy Lindex je nabízet inspirativní a dostupnou módu ženám, které se o ni zajímají. Sortiment firmy sestává z několika různých konceptů dámské módy, dětské módy, spodního prádla a kosmetiky. Padesát procent produktů firmy je vyrobeno z obnovitelných zdrojů a Lindex se zavázal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikační koncept „We make fashion feel good“ jasně vyjadřuje, co Lindex dělá a za čím si stojí. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací se dozvíte na www.lindex.com.

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels, franchise and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com