Pavasara apakšveļas kampaņā Lindex godina sieviešu draudzību

Report this content

Šogad Lindex atkal aicina klientes un darbinieces piedalīties lielajā kampaņā „Bra-volution”, kuras tēma ir iedvesmojoša sieviešu draudzība. Kampaņā ir redzamas sešas sievietes kopā ar sev tuvām draudzenēm, un viņas demonstrē pavasara apakšveļas kolekciju.

Iepriekšējās kampaņas „Bra-volution” dalībniecēm tika piedāvāta iespēja pieteikties vēlreiz. Sešas finālistes sev līdzi paaicināja labas draudzenes un kopā ar viņām uz vienu dienu pārtapa par modelēm. Kampaņā tiek cildināts iedrošinājums un pacilātība, ko sniedz šī draudzība.
„Šī ir mana lieliskā mamma. Dzīvē viņai ir nācies daudz ko pārciest, taču viņa nekad nav padevusies. Lepojos, ka esmu viņas meita. Vēlos viņai parādīt, cik ļoti es viņu novērtēju, un likt viņai sajusties skaistai, jo viņa tāda patiešām arī ir,” saka Rike Karlsvēna (Rikke Karlsveen) no Norvēģijas.
„Bra-volution” koncepcijas mērķis ir parādīt, ka Lindex piedāvā daudzveidīgu apakšveļas modeļu klāstu visām sievietēm. Mūsu klientes to atzinīgi novērtē, jo tagad viņas var viegli atrast savu ideālo modeli. Interese par dalību šī gada kampaņā bija liela, un modeles pārstāv Zviedriju, Norvēģiju, Somiju un Lietuvu.
„Kampaņa „Bra-volution” mani iedvesmoja vienmēr būt pēc iespējas labākai. Tāpēc vēlos atgriezties un dalīties šajā pieredzē ar savu mazo māsu. Tas noteikti atstās pozitīvu ietekmi un palīdzēs viņai izaugt par spēcīgu un pašapzinīgu sievieti,” saka Monika Zilenaite (Monika Zilenaite) no Lietuvas.
Pavasara apakšveļā dominē maigi pasteļtoņi, kurus caurvij pelēkā krāsa. Šīs romantiskās un sievišķīgās kolekcijas izstrādājumi ir darināti no mīksta, patīkama auduma.
„Bra-volution” un pavasara kolekcija būs pieejama visos Lindex veikalos un interneta veikalā 9. februārī.

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Karina Zigure
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: karina.zigure@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar aptuveni 480 veikaliem 17 valstīs. Lindex biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošas modes preces par pieejamām cenām sievietēm, kuras interesējas par modi. Sieviešu apģērbu, bērnu apģērbu, apakšveļas un kosmētikas sortimentu veido vairāki uzņēmuma zīmoli. 42 procenti no sortimenta ir izgatavoti no ilgtspējīgiem materiāliem, un Lindex mērķis ir līdz 2020. gadam sasniegt 80 %. Lindex vēstījums „Mūsu mode dāvā patīkamas izjūtas” skaidri pauž uzņēmuma veikumu un vērtības. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags:

Subscribe