Penélope Cruz tapo „Lindex“ šventinės kolekcijos modeliu

 
Pirmoji „Lindex“ pavasario kampanijos su Penélope Cruz kolekcija yra šventinė, dvelkianti prabangių pajūrio kurortų dvasia. Gaivūs balti atspalviai susilieja su visa vandens spalvų palete, nuo skirtingų mėlynos spalvos tonų iki gilios džiunglių žalumos atspalvių. Raštuose įpintos gėlės ir dryžiai, o rūbų siluetai yra moteriški, koketuojantys ir lengvai dėvimi. Pagrindiniai šventinės pavasario kolekcijos elementai –suknelės, platūs sijonai ir tankaus mezgimo bei austi marškinėliai. Šioje kolekcijoje svarbūs yra ir nėriniai, ir šifonas.
 

„Daug įkvėpimo sėmėmės iš neįprastų spalvų derinių ir žaisdami su skirtingais raštais.  Ši kolekcija paremta laisvu požiūriu, todėl pasistengėme, kad joje neliktų nieko, kas būtų vertinama kaip privaloma“, – teigė „Lindex“ dizaino skyriaus vadovė Nina Starck.
 
Penelope Cruz bus visų „Lindex“ pavasario kolekcijų modelis. Visas kampanijas sieja pasakojimas, atskleidžiantis mums, kaip Penelope Cruz leidžia savaitgalį. Penktadienio vakaras tobulas kerinčiam pobūviui ant raudonojo kilimo su daugybe fotografų. Šeštadienį Penélopę matome atsipalaidavusią namų aplinkoje, vilkinčią savo mėgstamiausiais drabužiais. Paskutinėje kampanijoje lydime Penélopę, vilkinčią šią vasarą madingiausias drabužiais, į ypatingus vėlyvus sekmadienio pusryčius viloje prie Viduržemio jūros.
 
 „Įmantriai elegantiška Penélope kampaniją praturtina nuostabiai švelnia ir moteriška nuotaika. Jos gyvybingos asmenybės ir kerinčios kino žvaigždės gyvenimo derinys ir jumoro jausmas šias kampanijas pavers smagiomis ir jaudinančiomis“, – sako „Lindex“ koncepcijos ir rinkodaros vadovas Johan Hallin.
 
 
Nuo balandžio 24 d. šie drabužiai pasirodys visose „Lindex“ parduotuvėse ir www.lindex.com.
 

Jei pageidaujate peržiūrėti daugiau ir didesnės skyros vaizdų, apsilankykite „Lindex“ naujienų skyriuje.
Sekite mūsų naujienas! Prenumeruokite „Lindex“ naujienų pranešimus ir sekite „Lindex“ naujienas socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos teiraukitės:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

„Lindex“ yra viena iš pirmaujančių Europos mados tinklų, turinti daugiau kaip 470 parduotuvių 16 rinkų. Mūsų verslo koncepcija – siūlyti įkvepiančią ir prieinamą madą. „Lindex“ pasirinkimas apima daugybę mados koncepcijų, susijusių su moterų, vaikų apranga ir apatiniu trikotažu moterims, kurios domisi mada. „Lindex“ yra Suomijos „Stockmann Group“ dalis. Daugiau informacijos galite rasti adresu: www.lindex.com

Tags:

Subscribe

Media

Media

Documents & Links