Plavky Very Victoria Silvstedt by Marie Meili u společnosti Lindex

Po úspěchu kolekce spodního prádla Victoria Silvstedt Very Victoria Silvstedt by MarieMeili, uvede na jaře 2014 společnost Lindex kolekci plavek od téže návrhářky. . Podobně jako spodní prádlo, i kolekce plavek Very Victoria Silvstedt by MarieMeili se nechala inspirovat Victoriiným temperamentem a intenzivním životním stylem.

Victoria se často nechává fotografovat na nejkrásnějších plážích světa a o důležitosti skvěle vypadajících plavek toho ví více než většina ostatních.

„Pokud zrovna nejsem na cestách, nejčastěji byste mne našli na pláži! Právě pláž je moje hřiště a moje přehlídkové molo v jednom. Ráda si s sebou beru takový mix bikin a přehozů, díky nimž se mohu přesunovat mezi bazénem a koktejly, aniž bych nebyla vždy stylová!“ říká Victoria Silvstedtová.

Kolekce plavek Very Victoria Silvstedt u společnosti Lindex obsahuje 11 pestrobarevných bikin navržených tak, aby vám přinesly kousíček léta z Victoriiných nejoblíbenějších pláží v Monaku, na Ibize, Marbelle a na Tahiti. V této řadě zábavných a moderních plavek s krásnými potisky a úchvatnými detaily, jež je vyrobena z luxusních materiálů, je něco pro každého.

„My v Lindexu se těšíme na novou sezónu s touto vzrušující kolekcí plavek. Detaily a siluety upoutají pozornost a každá žena se v nich bude cítit sebejistě, až si je oblékne, aby strávila den na pláži, takže si myslíme, že naše zákaznice tuto kolekci ocení,“ míní Inger Lundqvist, manažerka designu a nákupu v oblasti spodního prádla u společnosti Lindex.

Kolekce plavek Very Victoria Silvstedt by MarieMeili bude dostupná on-line na webu lindex.com a v prodejnách v Estonsku, Litvě, Lotyšsku a v Rusku. Kolekce bude na trh uvedena nadvakrát, poprvé v 6. týdnu, poté v 11. týdnu.

Její cena se pohybuje v rozmezí 600 až 900 CZK za kus (22,90 EUR až 34,90 EUR).

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom
Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Společnost Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců s více než 470 prodejnami ve 16 zemích. Náš obchodní koncept spočívá v inspirativní a cenově dostupné módě. Sortiment společnosti Lindex sestává z nejrůznějších módních konceptů oblečení pro ženy, dětského oblečení a dámského spodního prádla. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací naleznete na adrese www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media