Revoluce u společnosti Lindex – nový způsob nakupování podprsenek

Lindex přináší zcela nový způsob prezentace podprsenek, kdy sortiment bude od nynějška obsahovat 11 různých střihů. Díky tomu bude pro zákaznice jednodušší vždy najít své favority. Kampaň Bra-volution je naprosto unikátní, neboť modelkami této kampaně se staly skutečné zaměstnankyně společnosti Lindex.

„Mnohé ženy mají problém najít podprsenku, která by jim padla jako ulitá. Ovšem náš nový, revoluční způsob prezentace spodního prádla našim zákaznicím v budoucnosti usnadní, urychlí a zpříjemní nákup podprsenek. Na prodejnách i na internetu,“ říká Inger Lundqvist, manažerka spodního prádla ve společnosti Lindex.

Tento nový způsob prezentace podprsenek, s nímž společnost Lindex přišla, vychází ze specifických potřeb a preferencí každé ženy. Sortiment podprsenek sestává z 11 různých střihů v několika velikostech. Jakmile zákaznice najde střih, který jí vyhovuje nejlépe a který je uveden pod specifickým názvem, může si být jista, že střih bude vždy stejný. Volit může z několika různých materiálů a barevných provedení a podprsenky může kombinovat s celou plejádou nejrůznějších typů kalhotek.

„Pokud je vaším favoritem například typ „Wow,“ můžete nyní na jednom místě rychle a jednoduše najít několik verzí tohoto modelu. Nákup je díky tomu snazší, bez ohledu na to, zda nakupujete na internetu nebo v naší kamenné prodejně,“ vysvětluje Inger Lundqvist.

Nový sortiment podprsenek byl vyvinut na základě rozsáhlého zákaznického testování, během něhož podprsenky testovaly ženy různého věku, velikosti spodního prádla a preferencí. K tomuto novému přístupu přispěly nejen rozsáhlé zkušenosti společnosti Lindex se spodním prádlem a dokonalá znalost ženského těla, ale také praxe a znalosti jejích zaměstnanců.

Kampaň Bra-volution je jedinečná v tom, že jejími modelkami jsou skutečné zaměstnankyně společnosti Lindex, které projevily zájem zkusit si být na den modelkou. A zájem mezi nimi byl obrovský.

„Naše zaměstnankyně mají obrovské znalosti v oblasti spodního prádla a proto byly u této kampaně na spodní prádlo naprosto samozřejmou volbou. Již našly střih, který jim vyhovuje nejlépe, a my svou kampaní chceme inspirovat i zákaznice, aby si našly dokonale padnoucí spodní prádlo,“ dodává Inger Lundqvist.

„Historie společnosti Lindex i naši zaměstnanci jsou důvodem, proč jsme odborníky na spodní prádlo. Právě teď podnikáme obrovský krok k tomu, abychom se v oblasti spodního prádla stali těmi úplně nejlepšími,“ uzavírá následně paní Lundqvist.

Nová řada spodního prádla bude dostupná v prodejnách Lindex a v internetovém obchodě od 5. května. V tomto týdnu, tedy od 5. do 12. května rovněž bude spuštěna kampaň, která se objeví v různých kanálech: v tisku, na venkovních reklamních plochách, v prodejnách a na internetu.

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom
Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Společnost Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců s více než 470 prodejnami ve 16 zemích. Náš obchodní koncept spočívá v inspirativní a cenově dostupné módě. Sortiment společnosti Lindex sestává z nejrůznějších módních konceptů oblečení pro ženy, dětského oblečení a dámského spodního prádla. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací naleznete na adrese www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com