Revolúcia v spoločnosti Lindex – nakupovanie podprseniek novým spôsobom

Spoločnosť Lindex zavádza úplne nový spôsob predvádzania podprseniek, v rámci ktorého bude sortiment odteraz zahŕňať 11 rôznych strihov. Vďaka tomu bude pre zákazníčky vždy ľahšie nájsť si tie svoje obľúbené. Kampaň Bra-volution je jedinečná, keďže jej modelky budú v skutočnosti zamestnankyne spoločnosti Lindex.

„Mnohým ženám sa zdá ťažké nájsť si podprsenku, ktorá by im dokonale padla. Náš nový revolučný spôsob predvádzania spodnej bielizne však zákazníčkam v budúcnosti poskytne ľahšie, rýchlejšie a pohodlnejšie rozhodovanie pri nakupovaní podprseniek v obchodoch aj na lokalite lindex.com,“ hovorí Inger Lundqvistová, manažérka pre spodnú bielizeň v spoločnosti Lindex.

Nový spôsob predvádzania spodnej bielizne, ktorý prináša spoločnosť Lindex, je založený na konkrétnych potrebách a preferenciách každej ženy. Tento sortiment podprseniek sa skladá z 11 rôznych strihov v rôznych veľkostiach. Keď si zákazníčka našla strih, ktorý jej dokonale sedí, a tento strih má konkrétny názov, môže si byť istá, že bude vždy rovnaký. Na výber je k dispozícii niekoľko rôznych materiálov a farieb a zákazníčky si k svojim podprsenkám môžu nájsť mnoho rôznych alternatív nohavičiek.

„Napríklad, ak je podprsenka označená ako ‚Wow‘ jedna z vašich obľúbených, rýchlo a jednoducho si môžete nájsť niekoľko jej verzií na jednom mieste. Uľahčuje sa tým váš nákup, či už nakupujete v kamennej predajni alebo na internete,“ vysvetľuje Inger Lundqvistová.

Nový sortiment podprseniek vznikol na základe rozsiahleho skúšania za účasti našich zákazníčok, v rámci ktorého si ženy rôzneho veku, s rôznymi veľkosťami podprseniek a rôznorodými požiadavkami na tento druh spodnej bielizne vyskúšali niekoľko štýlov podprseniek. Rozsiahle skúsenosti spoločnosti Lindex v oblasti spodnej bielizne a typov ženských postáv spoločne so znalosťami našich zamestnancov taktiež prispeli k tejto novej koncepcii.

Kampaň Bra-volution je jedinečná. Modelkami sú v skutočnosti zamestnankyne spoločnosti Lindex, ktoré prejavili záujem na vlastnej koži si vyskúšať, aké je to stať sa na krátky čas modelkou. A záujem bol úžasný. Jednou z tvárí kampane je aj Petra zo slovenskej predajne Lindex v Bratislave.

„Naše zamestnankyne majú na poli spodnej bielizne bohaté znalosti a teda sú jasnou voľbou, pokiaľ ide o výber modeliek pre túto kampaň zameranú na spodnú bielizeň. Našli si už svoj dokonalý strih a naším želaním je, aby táto kampaň inšpirovala naše zákazníčky k tomu, aby si tiež našli ten svoj,“ hovorí Inger Lundqvistová.

„Dlhoročná história spoločnosti Lindex a naši zamestnanci z nás urobili odborníkov na dámsku spodnú bielizeň. Teraz robíme obrovský krok na ceste stať sa najlepšími v oblasti spodnej bielizne,“ dodáva na záver Inger Lundqvistová.

Nový sortiment spodnej bielizne bude dostupný v predajniach spoločnosti Lindex a v internetovom obchode od 5. mája. Kampaň vypukne v priebehu týždňov, ktoré sa začínajú 5. a 12. mája, a prezentovať sa bude prostredníctvom rôznych informačných kanálov, ako je tlač či internet, a v rámci predajní a exteriérov.

Lindex modelky

Petra, Sales Assistant Bratislava, Slovensko

Rikke , Sales Assistant Oslo, Nórsko

Rebecca , Controller , Head Office Oslo , Nórsko

Johanna , Buyer Head Office Gothenburg, Švédsko

Sigita , Store Manager Vilnius, Litva

CD : Mooks Hanifiah , Wednesday Creative

AgencyPhoto shoot : Spring Studios , London

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 470 obchodmi na 16 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v4 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com