Roosa käevõru Matthew Williamsonilt Lindexile

Selle sügise olulisimas disainikoostöös Matthew Williamsoniga kavatseb Lindex korrata oma varasemat edukat kampaaniat ja tuua taas müügile roosad käevõrud, mille kogu müügitulu annetatakse rinnavähi vastase võitluse toetuseks. Käevõru sobib kandmiseks igas vanuses naistele ja seda saab Lindexi kauplustes või veebilehel lindex.com soetada alates 4. oktoobrist.

Lindex on uhkusega Eesti Vähiliidu sponsor rinnavähi teadlikustamise kuul ( Roosa Lint ). Koostöös Lindexi klientidega oleme aastate jooksul finantseerinud rinnavähile tähelepanu pööramist ühiskonnas, juurdepääsu tervishoiuteenustele ning samuti oleme toetanud tugiteenuste kättesaadavust peale haigust. Eesti Vähiliidu üks peamisi prioriteete on edendada rinnavähihaigete ja nende perekonna toetust läbi haiguse teadlikustamise ning tagada juurdepääs erinevatele teraapilistele ja psühholoogilistele teenustele. Kogu annetus Lindexilt läheb Eesti rinnavähi tugikeskuse loomise tarbeks. Lindexi Roosa Lindi kampaanial on jätkuvalt oluline roll, aidates luua ning läbi viia rinnavähi ennetamise kampaaniaid.

"Võitlus rinnavähi vastu on väga oluline ja mul on tõepoolest hea meel Lindexit selles vajalikus kampaanias toetada ning tähtsa eesmärgi nimel ise midagi ära teha," ütleb Matthew Williamson.

Selle aasta roosa käevõru on naiselik, punutud käevõru koos väikese ripatsiga kinnituse juures. Käevõru on heleroosa ja seda saab hõlpsalt kokku sobitada Matthew Williamsoni unikaalse Lindexi-kollektsiooniga. Kollektsioon koosneb rõivastest ja aksessuaaridest moeteadliku naise jaoks ning mõnedest noorele moegurule kujundatud rõivastest. Kollektsioon on alates 4. oktoobrist saadaval Lindexi valitud kauplustes 16 riigis ning aadressil www.lindex.com. Eestis on kollektsioon saadaval De La Gardie Kaubamajas. Roosat käevõru saab soetada Lindexi kõigis 470 kaupluses 16 riigis. Käevõru hinnaks on 10 eurot ning kogu tulu läheb rinnavähi vastaseks võitluseks.

Lugege rohkem Matthew Williamsoni ja Lindexi koostöö kohta.

Rohkemate ja kõrgresolutsiooniga piltide vaatamiseks külastage Lindex Newsroomi .

Jälgige meie uudiseid! Tellige Lindexi pressiteated ja jälgige meid sotsiaalmeedias.

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex on Euroopa üks juhtivaid moekette enam kui 470 kauplusega 16 riigis. Meie põhimõte on pakkuda inspireerivat ja taskukohast moodi. Lindexi tootevalikus on moeteadlikele naistele rida moekontseptsioone naisterõivaste, lasterõivaste ja pesuesemete osas. Lindex kuulub Soomes registreeritud Stockmanni gruppi. Lisateavet saab veebilehelt www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels, franchise and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media