Różowa Kolekcja Lindex 2017

Report this content

W tym roku marka Lindex wspiera walkę z rakiem piersi za pomocą kolekcji luksusowej odzieży domowej w jakości premium. 10% ceny sprzedaży przekażemy na badania nad rakiem. 

Chcieliśmy stworzyć piękne ubrania dla wielkiej sprawy. Koncentrując się na harmonii i dobrym samopoczuciu, przygotowaliśmy tę kolekcję ubrań o wyrafinowanym i minimalistycznym kroju, z delikatnymi detalami i w pięknych kolorach – od pudrowego różu po barwę ciemnej róży. – mówi Annika Hedin, dyrektor Działu projektowania w Lindex.

Kompaktowa Różowa Kolekcja składa się 18 modeli odzieży domowej i bielizny w jakości premium – śnieżnobiała jedwabna koszula, miękki jasnoszary zestaw z kaszmiru, czy aksamitny płaszcz kąpielowy w kolorze przydymionego różu. Bielizna w odcieniach różu i w czerni została wykonana z eleganckiej koronki. Kolekcja zawiera również miękki biustonosz z protezą.

Cały dochód ze sprzedaży Różowej Bransoletki – złotego łańcuszka z pięknym różowym kamieniem – zostanie przekazany na badania nad rakiem.

Walka z rakiem piersi stanowi ważny element zaangażowania społecznego marki Lindex, która od lat finansuje badania nad rakiem i rozpowszechnia wiedzę na temat tej choroby.

Różowa Kolekcja Lindex pojawi się w sprzedaży w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym w 40. tygodniu roku.

Fotograf: Eric Josjö
Modelka: Sabina Karlsson
Fryzura i makijaż: Teresa Grundin
Stylizacja: Karin Rosenlund, Lindex Studio

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom  
Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex jest jednym z liderów europejskich sieci odzieżowych, posiadającym ok. 480 salonów sprzedaży w 17 krajach. Koncepcja handlowa firmy Lindex polega na oferowaniu inspirującej i dostępnej mody dla kobiet, zainteresowanych najnowszymi trendami. Asortyment firmy obejmuje kilka linii mody damskiej, dziecięcej, bielizny osobistej i kosmetyków. Czterdzieści dwa procent wyrobów firmy jest produkowanych z
wykorzystaniem źródeł odnawialnych. Lindex zobowiązał się, że do 2020 roku podwyższy ten udział do osiemdziesięciu procent. Slogan firma „We make fashion feel good” zawiera jasną deklarację, czym Lindex się zajmuje i co gwarantuje. Lindex wchodzi w skład grupy Stockmann zarejestrowanej w Finlandii. Więcej informacji można znaleźć na stronie
www.lindex.com