Różowa Kolekcja Lindex 2017

W tym roku marka Lindex wspiera walkę z rakiem piersi za pomocą kolekcji luksusowej odzieży domowej w jakości premium. 10% ceny sprzedaży przekażemy na badania nad rakiem. 

Chcieliśmy stworzyć piękne ubrania dla wielkiej sprawy. Koncentrując się na harmonii i dobrym samopoczuciu, przygotowaliśmy tę kolekcję ubrań o wyrafinowanym i minimalistycznym kroju, z delikatnymi detalami i w pięknych kolorach – od pudrowego różu po barwę ciemnej róży. – mówi Annika Hedin, dyrektor Działu projektowania w Lindex.

Kompaktowa Różowa Kolekcja składa się 18 modeli odzieży domowej i bielizny w jakości premium – śnieżnobiała jedwabna koszula, miękki jasnoszary zestaw z kaszmiru, czy aksamitny płaszcz kąpielowy w kolorze przydymionego różu. Bielizna w odcieniach różu i w czerni została wykonana z eleganckiej koronki. Kolekcja zawiera również miękki biustonosz z protezą.

Cały dochód ze sprzedaży Różowej Bransoletki – złotego łańcuszka z pięknym różowym kamieniem – zostanie przekazany na badania nad rakiem.

Walka z rakiem piersi stanowi ważny element zaangażowania społecznego marki Lindex, która od lat finansuje badania nad rakiem i rozpowszechnia wiedzę na temat tej choroby.

Różowa Kolekcja Lindex pojawi się w sprzedaży w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym w 40. tygodniu roku.

Fotograf: Eric Josjö
Modelka: Sabina Karlsson
Fryzura i makijaż: Teresa Grundin
Stylizacja: Karin Rosenlund, Lindex Studio

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom  
Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex jest jednym z liderów europejskich sieci odzieżowych, posiadającym ok. 480 salonów sprzedaży w 17 krajach. Koncepcja handlowa firmy Lindex polega na oferowaniu inspirującej i dostępnej mody dla kobiet, zainteresowanych najnowszymi trendami. Asortyment firmy obejmuje kilka linii mody damskiej, dziecięcej, bielizny osobistej i kosmetyków. Czterdzieści dwa procent wyrobów firmy jest produkowanych z
wykorzystaniem źródeł odnawialnych. Lindex zobowiązał się, że do 2020 roku podwyższy ten udział do osiemdziesięciu procent. Slogan firma „We make fashion feel good” zawiera jasną deklarację, czym Lindex się zajmuje i co gwarantuje. Lindex wchodzi w skład grupy Stockmann zarejestrowanej w Finlandii. Więcej informacji można znaleźć na stronie
www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels, franchise and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com