Ružový náramok navrhnutý Matthewom Williamsonom pre Lindex

 

V rámci tohtoročnej dizajnérskej spolupráce s Matthewom Williamsonom plánuje spoločnosť Lindex zopakovať predchádzajúci úspech zaradením ružového náramku, kde bude celý zisk darovaný na boj proti rakovine prsníka. Náramok môžu nosiť ženy každého veku a bude v predaji vo všetkých predajniach Lindex a na stránke lindex.com od 4. októbra.

Už 11-ty ročník v poradí, sa Lindex zapája do boja proti rakovine prsníka. V domovskej krajine, vo Švédsku, je Lindex hrdým sponzorom kampane organizácie Cancerfondes s názvom Rosa Bandet (ružový náramok), kde sa vďaka podpore zákazníkov Lindex podarilo v priebehu rokov financovať výskum rakoviny prsníka, rovnako ako zvýšiť pozornosť o túto problematiku. Počet diagnostikovaných prípadov rakoviny prsníka sa z roka na rok zvyšuje, ale tiež stále viac a viac žien túto diagnózu úspešne zdoláva. Cieľom organizácie Cancerfonden je, aby sa počet úspešne vyliečených pacientiek neustále zvyšoval. Cieľ, ktorý môže byť skutočnosťou len vďaka úspešnému výskumu.

„Boj proti rakovine prsníka je veľmi dôležitou záležitosťou a som skutočne hrdý, že môžem podporiť spoločnosť Lindex v ich úžasnej kampani a že mám príležitosť prispieť svojím malým podielom na takúto prospešnú vec,“ povedal Matthew Williamson.

Tohtoročný ružový náramok je veľmi ženský skrútený náramok s malým príveskom v zámku. Je v svetlo ružovej farbe, ktorú je možné ľahko skombinovať s unikátnou dizajnovou kolekciou vytvorenou spoločnosťou Lindex v spolupráci s Matthewom Williamsonom. Kolekcia pozostáva z odevov a doplnkov pre ženy, so záujmom o módu a módne trendy a pre mladé slečny, ktoré sa o módu tiež veľmi zaujímajú. Kolekcia bude dostupná vo vybraných predajniach Lindex v 16 krajinách a online na lindex.com od 4.októbra. Ružový náramok bude k dispozícii vo všetkých 470 predajniach Lindex v 16 krajinách.

Cena ruźového náramku bude 10EUR a celkový zisk z jeho predaja bude venovaný na výskum boja proti rakovine prsníka. Na Slovensku bude 10% z výťažku predaja kolekcie a zisk z predaja ružového náramku venovaná na podporu tých programov a projektov Ligy proti rakovine, cieľom ktorých je  podpora a pomoc ženám, bojujúcim s rakovinou prsníka. 

Prečítajte si viac o návrhoch Matthewa Williamsona pre Lindex.

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 470 obchodmi na 16 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 4 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels, franchise and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media