Š.g. 30.aprīlī plkst.12, viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā, "Lindex" atvērs pilnīgi jauna FABulous koncepta veikalu Baltijā.

Jaunais Lindex veikals atradīsies tirdzniecības centrā "Galerija Centrs", 2.stāvā, piedāvājot jaunākās kolekcijas sievietēm un bērniem.

 

Jaunā veikala koncepta mērķis ir iedvesmot klientus un prezentēt modi jaunā un aizraujošā veidā. Jaunajā interjerā ir izcelts Lindex zīmola skandināviskais mantojums, apdarē izmantoti dabīgi materiāli un apvienotas dažādas struktūras un raksti. Jaunais veikala interjers sniedz sievietēm iedvesmu par aktuālo modi, idejas par dažādām apģērbu un aksesuāru kombinēšanas iespējām un kopējā tēla veidošanu. Jaunā interjera koncepcija atbilst arī vienai no būtiskām Lindex pamatvērtībām – rūpēm un atbildībai pret apkārtējo vidi, jo tajā izmantoti dabīgi, ilgtspējīgi, vides sertifikāta prasībām atbilstoši materiāli.

Laikā, kad durvis vērs jaunā koncepta veikals, vislielākā aktualitāte ir pavasara un vasaras mode. Lielajā pavasara un vasaras sezonas kampaņā Lindex par modeli un mūzu ir izvēlējies pasaulslaveno aktrisi Keitu Hadsoni. Keita Hadsone prezentēs trīs Lindex kolekcijas. Pirmā kolekcija ir līdz šim neredzēta interpretācija par bohēmisko stilu: to raksturo bagātīgas, košas krāsas un aktuālie apģērbi ar persiešu rakstiem, meistarīgiem adījumiem un izšuvumiem. Otrās kolekcijas stils ir pilsētniecisks — tajā ir brīva piegriezuma bikses, no džersija izgatavoti apģērbi, apģērbi vairākās kārtās un izsmalcināts sportisks piesitiens. Trešā kolekcija ir jautra un koķeta. Iedvesmas avots lielā mērā ir bijusi Japāna. Aktuālie apģērbi ir brīva piegriezuma kimono jakas ar ziedu apdrukām, krītoša auduma blūzes, bikses ar taisnām, saīsinātām starām, kā arī asimetriska apakšmala kleitām un svārkiem.

Apmeklētājiem tiks piedāvāta arī Lindex ekskluzīvi modernā un izteiksmīgā kolekcija ‘Extended’, kas pieejama tikai tirdzniecības centrā ‘ Galerija Centrs’ . Šajā kolekcijā ir vērojami izsmalcināti audumi un apdares.

Veikala atklāšanas dienās no 30.aprīļa līdz 2.maijam precēm būs -20% atlaide, kā arī citi patīkami pārsteigumi un dāvanas.

Koncepta idejas bilžu arhīvs ieskatam.

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 470 veikaliem 16 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags:

Subscribe

Media

Media