Selle kevade aluspesukampaania väljendab Lindexi põhimõtteid

Report this content

„Aluspesu inimestele nagu Sina ja mina“ – see on Lindexi selle kevade aluspesukampaania sõnum, mille keskmes on erilised naised eri eluetappides igapäevakeskkonnas.

„Soovime, et iga naine võiks jääda iseendaks, olla julge ja enesekindel, ükskõik, kes ta on, kuidas ta välja näeb või millise tee on ta elus valinud. Meie sõnumi eesmärk on näidata, mille eest me seisame: jääda iseendaks, isikupäraseks ja kõiki kaasavaks“, ütleb tegevjuht Susanne Ehnbåge.

Lindexi aluspesukampaania pöörab tähelepanu erilistele naistele igapäevaolukordades. Kaasatuse ja positiivse kehakuvandi toetamine on samuti osa Lindexi jätkusuutliku tegutsemise alustest ning põhimõtte „Empowering women“ (Motiveerides naisi) põhieesmärk.

Naine on alati olnud Lindexi jaoks kõige olulisem – ettevõte alustas enam kui 65 aastat tagasi tegutsemist pesutootjana. Oma pesutootmise pärandi ja pikaajalise kogemusega on Lindex Põhjamaade pesuturu liider ning spetsialist sobivuse, mugavuse, kvaliteedi ja funktsionaalsuse alal. Lindexi kordumatu ja selge pesukontseptsioon „Bra-volution“ aitab kergemini leida sobivaima mudeli ning seda hindavad kõrgelt moeettevõtte kliendid.

„Meie jaoks siin Lindexis on naine kõik. Soovime olla oma klientide jaoks iga päev positiivseks jõuks ning naiselik maailmavaade ja kõiges naistega arvestamine on meie edu aluseks“, ütleb Susanne Ehnbåge.


Lindexi aluspesukampaania algab 23. jaanuaril.

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Kaisa Vaher
PR & Communication Executive
Tel: +372 5695 1633
E-mail: 
Kaisa.Vaher@lindex.com

Lindex on oma 460 kauplusega 18 turul Euroopa üks juhtivaid moekette. Lindexi ärikontseptsioon on pakkuda moeteadlikele naistele inspireerivat ja tasukohast moodi. Kaubavalik sisaldab erinevaid naiste- ja lasterõivaste kollektsioone, aluspesu ja kosmeetikat. Lindex on kasvamas, seda nii oma kanalites kui ka koos ülemaailmse moe platvormiga. Lindex´i jätkusuutlik lubadus on teha muudatus järgmise generatsiooni jaoks - inspireerides naisi, austades planeeti ning pidades kinni inimõigustest. Lindex kuulub Soome börsil noteeritud Stockmanni gruppi. Täpsemat teavet leiate veebilehelt http://lindex.com/ee

Subscribe

Media

Media