Sienna Miller je tvárou jarnej kampane Lindex 2016.

Herečka a štýlová ikona Sienna Miller je tvárou jarnej kampane Lindex 2016 s názvom Sienna Hearts Lindex, ktorá predstavuje módu na každodenné nosenie, flirtujúcu s fascinujúcimi trendmi 70. rokov.

Kolekcia je vytvorená na základe štýlu kombinácie elegancie a uvoľnenosti hippie, čo dokonale ladí s osobným štýlom Sienny Miller. Kľúčové prvky zahŕňajú božské splývavé blúzky, dlhé šaty a denimové nohavice.

„Zbožňujem jemnú látku tejto bielej blúzky. Viem si predstaviť, že by som v nej prežila celé leto. Tieto džínsy sú tiež fantastické, pohodlné a úžasne sedia! Obidva kusy predstavujú skutočnú klasiku, univerzálnosť a kvalitu“, takto Sienna Miller komentuje kolekciu.

Sienna Miller nie je známa iba pre svoj štýl, ale vyžaruje hodnoty Lindex každým aspektom svojho života. Sienna vyžaruje pozitívnu energiu, humor,lásku k ľuďom a intenzívne sa venuje charite. Fakt, že je aj matkou, z nej robí dokonalé stelesnenie značky Lindex.

„Značka prináša istú ľahkosť a myslím si, že predstavuje skutočnú oslavu ženskosti. Je tu zmyselnosť a žiadna prílišná serióznosť. Tiež si myslím, že nálada vyžarujúca z tejto značky a kolekcie sa dokonale ukázala počas tohto natáčania. Zažili sme skvelé chvíle a veľa sme sa nasmiali! A to je práve to, o čom je značka Lindex“, povedala Sienna Miller počas posledného natáčania so značkou Lindex.

Kampaň sa spustí 31. marca vo všetkých 18 trhoch Lindex aj na stránke lindex.com

Obrázky s vysokým rozlíšením a videá nájdete na: http://about.lindex.com/en/images/

CD: Mooks Hanifiah, agentúra Wednesday  
Zábery z natáčania: 
Matteo Montanari
Natáčanie/réžia:
Ujin Lin 
Štylistka:
Maya Zepinic
Vlasy:
Earl Sims
Make-up:
Wendy Rowe

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 490 obchodmi na 18 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 8 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Bory Bratislava, OC City Aréna Trnava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Forum Poprad, OC Mirage Žilina,OC Optima Košice, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com