Sienna Miller je tvárou jarnej kampane Lindex 2016.

Herečka a štýlová ikona Sienna Miller je tvárou jarnej kampane Lindex 2016 s názvom Sienna Hearts Lindex, ktorá predstavuje módu na každodenné nosenie, flirtujúcu s fascinujúcimi trendmi 70. rokov.

Kolekcia je vytvorená na základe štýlu kombinácie elegancie a uvoľnenosti hippie, čo dokonale ladí s osobným štýlom Sienny Miller. Kľúčové prvky zahŕňajú božské splývavé blúzky, dlhé šaty a denimové nohavice.

„Zbožňujem jemnú látku tejto bielej blúzky. Viem si predstaviť, že by som v nej prežila celé leto. Tieto džínsy sú tiež fantastické, pohodlné a úžasne sedia! Obidva kusy predstavujú skutočnú klasiku, univerzálnosť a kvalitu“, takto Sienna Miller komentuje kolekciu.

Sienna Miller nie je známa iba pre svoj štýl, ale vyžaruje hodnoty Lindex každým aspektom svojho života. Sienna vyžaruje pozitívnu energiu, humor,lásku k ľuďom a intenzívne sa venuje charite. Fakt, že je aj matkou, z nej robí dokonalé stelesnenie značky Lindex.

„Značka prináša istú ľahkosť a myslím si, že predstavuje skutočnú oslavu ženskosti. Je tu zmyselnosť a žiadna prílišná serióznosť. Tiež si myslím, že nálada vyžarujúca z tejto značky a kolekcie sa dokonale ukázala počas tohto natáčania. Zažili sme skvelé chvíle a veľa sme sa nasmiali! A to je práve to, o čom je značka Lindex“, povedala Sienna Miller počas posledného natáčania so značkou Lindex.

Kampaň sa spustí 31. marca vo všetkých 18 trhoch Lindex aj na stránke lindex.com

Obrázky s vysokým rozlíšením a videá nájdete na: http://about.lindex.com/en/images/

CD: Mooks Hanifiah, agentúra Wednesday  
Zábery z natáčania: 
Matteo Montanari
Natáčanie/réžia:
Ujin Lin 
Štylistka:
Maya Zepinic
Vlasy:
Earl Sims
Make-up:
Wendy Rowe

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 490 obchodmi na 18 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 8 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Bory Bratislava, OC City Aréna Trnava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Forum Poprad, OC Mirage Žilina,OC Optima Košice, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

Tags: