Sienna Miller tváří jarní kampaně společnosti Lindex

Herečka a legenda stylových outfitů  Sienna Miller se stala tváří kampaně Jaro 2016 společnosti Lindex. Kampaň dostala název Sienna Hearts Lindex a představuje luxusní kousky pro každodenní nošení, jež flirtují s glam trendy 70tých let.

Kolekce je postavena na bohémském a elegantním vzhledu, jenž skvěle ladí s osobním stylem Sienny Miller. Mezi klíčové položky zde patří splývavá halenka, maxi šaty a džíny s nohavicemi do zvonu.

„Moc se mi líbí jemný materiál této bílé halenky. Dokázala bych si představit, že v ní strávím celé léto. A ty zvonové džíny jsou opravdu fantastické, pohodlné a mají báječný střih! Oba tyto kousky jsou klasikou, která je univerzální a navíc skvěle ušitá,“ říká Sienna Miller o kolekci.

Sienna Miller jeznámá nejen svým stylem, ale navíc v každém aspektu svého života vyzařuje hodnoty společnosti Lindex. Šíří kolem sebe pozitivní energii, humor a filantropický pohled na svět. Kromě toho se angažuje v charitativních projektech. Je matkou, a i díky tomu je pro značku Lindex dokonalou modelkou.

„Na značce Lindex je něco hravého a bezstarostného, a myslím si, že zde máme skutečnou oslavu ženskosti. Kolekce je svůdná, aniž by však byla příliš vážná. Také mám za to, že nálada celé značky i kolekce se projevila do tohoto fotografování. Byly to skvělé chvíle a my všichni jsme se opravdu hodně nasmáli! A právě o tom Lindex je, tedy alespoň podle mého názoru,“ zhodnotila Sienna Miller své nedávné fotografování pro Lindex.

Kampaň bude spuštěna 31. března na všech 18 trzích, kde Lindex působí, jakož i na webu lindex.com

Snímky ve vysokém rozlišení a fotografie ucelené kolekce získáte zde: http://about.lindex.com/en/images/

CD: Mooks Hanifiah, Wednesday Agency  
Fotografie: 
Matteo Montanari
Video / režie:
Ujin Lin 
Styling:
Maya Zepinic
Vlasy:
Earl Sims
Make-up:
Wendy Rowe


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Společnost Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců s více než 490 prodejnami ve 18 zemích. Náš obchodní koncept spočívá v inspirativní a cenově dostupné módě. Sortiment společnosti Lindex sestává z nejrůznějších módních konceptů oblečení pro ženy, dětského oblečení a dámského spodního prádla. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací naleznete na adrese www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com