Sienna Miller twarzą kampanii Lindex Wiosna 2016

Aktorka i ikona stylu, Sienna Miller, została twarzą tegorocznej wiosennej kampanii Lindex Sienna Hearts Lindex, prezentującej luksusowe ubrania na co dzień, które flirtują z olśniewającym stylem lat 70.

Kolekcja zawiera głównie ubrania w stylu boho-chic, który stanowi doskonałe odzwierciedlenie osobistego stylu Sienny Miller. Najważniejsze elementy obejmują luźne bluzki, sukienki maksi i dżinsowe dzwony.

- Uwielbiam delikatną tkaninę tej białej bluzki. Latem mogłabym nosić ją przez cały czas. Dzwony są fantastyczne - wygodne i świetnie dopasowane! Obie rzeczy to prawdziwe klasyki, które są uniwersalne i dobrze wykonane - skomentowała kolekcję Sienna Miller.

Sienna Miller jest znana nie tylko ze swojego stylu, ale również z tego, że tryska wartościami Lindex w każdym aspekcie swojego życia. Sienna promieniuje pozytywną energią, humorem i dobroczynnymi poglądami oraz angażuje się w pracę charytatywną. Bycie matką sprawia, że jest doskonałą reprezentantką marki Lindex.

- Marka Lindex ma pewną radosną jakość. Uważam, że to prawdziwa celebracja kobiecości - zmysłowość bez nadmiernej powagi. Sądzę również, że charakter marki i kolekcji został w tej sesji zdjęciowej dobrze oddany. Świetnie się bawiliśmy i dużo śmialiśmy! Myślę, że o to właśnie chodzi w Lindex - powiedziała Sienna Miller po ostatniej sesji zdjęciowej dla Lindex.

Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości oraz dokładne zdjęcia produktów, znajdziecie tutaj:

CD: Mooks Hanifiah, Wednesday Agency  

Fotograf: Matteo Montanari

Operator kamery/reżyser: Ujin Lin 

Stylistka: Maya Zepinic

Włosy: Earl Sims

Makijaż: Wendy Rowe

Kampania zostanie zainaugurowana 31 marca, na wszystkich 18 rynkach Lindex oraz na lindex.com

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom  
Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex to jedna z wiodących europejskich sieci odzieżowych - posiada ponad 490 sklepów w 18 krajach. Nasza koncepcja biznesowa - Inspirująca moda po przystępnej cenie. Ubrania Lindex reprezentują różne koncepcje mody damskiej, mody dziecięcej oraz bielizny. Są skierowane do kobiet, które interesują się modą. Lindex jest częścią notowanej na giełdzie fińskiej grupy Stockmann. Więcej informacji znajdziesz na www.lindex.com