Sjenna Millere — Lindex 2016. gada pavasara kampaņas seja

Aktrise un stila ikona Sjenna Millere (Sienna Miller) ir Lindex 2016. gada pavasara kampaņas „Sienna Hearts Lindex” seja. Tajā viņa demonstrē greznus ikdienas apģērbus, kuros apspēlētas septiņdesmito gadu valdzinošās tendences.

Kolekcijas pamatā ir bohēmiski elegants apģērbs, un tas nevainojami atbilst Sjennas Milleres personīgajam stilam. Kolekcijas pamatapģērbi ir krītoša auduma tunika, garā kleita un zvanveida džinsi.

„Man patīk baltās blūzes smalkais audums, varu iztēloties sevi to valkājam vasarā. Zvanveida džinsi ir lieliski, ērti, un tie ļoti labi pieguļ! Šie abi apģērbi ir īsta klasika, tie ir daudzfunkcionāli un kvalitatīvi,” Sjenna Millere izsakās par kolekciju.

Sjenna Millere ir slavena ar savu stilu, un viņa atspoguļo Lindex vērtības it visos savas dzīves aspektos. Sjenna izstaro pozitīvu enerģiju, noskaņojumu, pauž filantropiskus uzskatus un dedzīgi iesaistās labdarībā. Tā kā Sjenna ir māmiņa, viņa ideāli iemieso Lindex zīmola būtību.

 „Šim zīmolam piemīt patiesa bezrūpība, un man tas šķiet īsts sievišķības slavinājums. Zīmols ir izsmalcināts, bet ne pārlieku nopietns. Domāju, ka šajā fotosesijā ir izdevies lieliski atspoguļot zīmola un kolekcijas noskaņu. Mēs lieliski pavadījām laiku un daudz smējāmies! Manuprāt, tā arī ir Lindex būtība,” Sjenna Millere raksturo savu neseno fotosesiju uzņēmumam Lindex.

Kampaņa tiks atklāta 31. martā visos 18 Lindex tirgos un  lindex.com


Radošais direktors: Mūks Hanifaija (Mooks Hanifiah), Wednesday Agency  Fotogrāfs: Mateo Montanāri (Matteo Montanari) Fotogrāfs ar filmu fotokameru/režisors: Ujins Lins (Ujin Lin)  Stilists: Maija Zepinika (Maya Zepinic) Matu sakārtojums: Ērls Simss (Earl Sims) Grims: Vendija Rouva (Wendy Rowe)

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 490 veikaliem 168 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags: