Slavnostní otevření první prodejny Lindex v Londýně

Tento víkend Lindex slavnostně otevřel svou první prodejnu v londýnském nákupním centru Westfield Stratford City. Otevření prodejny významně přispívá k posilování mezinárodní pozice značky Lindex a jejímu rozšiřování do dalších zemí.

„Konečně jsme otevřeli naší první prodejnu v módní metropoli Londýně! Na tento okamžik jsme se dlouho připravovali a jsem velmi pyšný, že se nám to podařilo. Náš nově otevřený obchod vypadá díky novému konceptu prodejny naprosto fantasticky a zákazníci si z něj mohou odnést módní zážitek té nejvyšší světové úrovně. Jsem rád, že nyní můžeme přivítat všechny nové zákazníky, kteří chtějí být součástí naší cenově dostupné a inspirující módy,“ říká Ingvar Larsson, generální ředitel společnosti Lindex.

Prodejna doslova překypovala zbožím z nové jarní kolekce a připravena byla také spousta aktivit pro zákazníky. K dispozici byla např. vizážistka, která zákazníkům ukázala, jak používat výrobky nově spuštěné značky Lindex Beauty. Pro děti bylo zase přichystáno malování na obličej ve stylu populárního animovaného filmu Ledové království. Prvních sto zákazníků bylo také obdarováno speciálním dárkovým poukazem v hodnotě 20 liber.

„Navzdory tomu, že jsme na trhu noví, byl o práci v londýnské prodejně obrovský zájem. Sestavili jsme opravdu úžasný tým, o čemž jsme se mohli tento víkend při otevření prodejny přesvědčit. V obchodě panovala skvělá atmosféra a v podobném duchu proběhl i zbytek víkendu,“ říká Lena Provén, oblastní manažerka pro Spojené království.

Prodejna byla plná nejnovějších modelů jarní módní kampaně #superrolemodel, která kombinuje klasickou a současnou módu se stylem boho chic. Heslo kampaně zní „za člověka mluví činy“ a pro její propagaci byly zvoleny supermodelky a vzory v jednom Christy Turlington Burns, Liya Kebede a Toni Garrn. Smyslem této kampaně je připomenout, že opravdová krása spočívá nejen v tom, jak člověk vypadá, ale také v tom, co dělá. V popředí kampaně stojí tři překrásné ženy, které se kromě předváděcích mol věnují také charitě. Jinými slovy nejde jen o supermodelky, ale také o vzory.

Díky zavedení nového konceptu prodejny, který má vylepšit módní zážitek zákazníků, patří londýnská prodejna mezi první svého druhu. Nový interiér je zásluhou skandinávského pojetí věrným odrazem značky a nabízí zákazníkům skvělý vzhled i dojem. Mezi další prvky, které zosobňují značku Lindex, patří jednoduchost dekorací a udržitelný design a kvalita.

Pro více fotografií  ve vyšším rozlišení prosím navštivte Lindex Newsroom .
Sledujte, co je u nás nového! Přihlaste se k odběru novinek společnosti Lindex a sledujte Lindex na sociálních médiích.

Chcete-li získat více informací, obraťte se prosím na:

Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Společnost Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců s více než 480 prodejnami ve 16 zemích. Náš obchodní koncept spočívá v inspirativní a cenově dostupné módě. Sortiment společnosti Lindex sestává z nejrůznějších módních konceptů oblečení pro ženy, dětského oblečení a dámského spodního prádla. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací naleznete na adrese www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media