• news.cision.com/
  • LINDEX/
  • Společnost Lindex oslavuje ženskou rozmanitost v letošní jarní kampani zaměřené na spodní prádlo

Společnost Lindex oslavuje ženskou rozmanitost v letošní jarní kampani zaměřené na spodní prádlo

Report this content

Společnost Lindex zahajuje letošní jarní kampaň zaměřenou na spodní prádlo s mottem „Milujte svá prsa. My je milujeme.“ Touto kampaní chce společnost Lindex oslavit ženskou rozmanitost a povzbudit všechny ženy, aby měly rády samy sebe a svá prsa taková, jaká jsou. 

 

„Ženská prsa byla vždy předmětem různých symbolických metafor – grepy, citrony, pahorky a mnoha dalších. Myslíme si, že nastal čas přehodnotit a změnit to, jak se na ně díváme. Chceme s vřelostí a humorem ukázat, že každá žena si může najít vlastní metaforu a její význam. Rádi bychom zkrátka všechny ženy povzbudili, aby byly samy sebou a milovaly svá prsa taková, jaká jsou, bez ohledu na velikost či tvar,“ vysvětluje Linda Olsson, vedoucí globálního oddělení marketingu společnosti Lindex. 

Kampaně společnosti Lindex zaměřené na prádlo za účasti přirozených a úžasných osobností – žen. Nacházejí se v různých situacích a životních etapách, hrdě a sebevědomě popisují svá prsa i vysvětlují vlastní metaforu. Touto kampaní chce společnost Lindex oslavit ženskou rozmanitost a povzbudit všechny ženy, aby měly rády samy sebe a svá prsa taková, jaká jsou.  

Dlouholeté zkušenosti a tradice společnosti Lindex v oblasti spodního prádla jí poskytují jedinečné znalosti ženských těl, střihů, pohodlí a kvality, díky nimž tato módní společnost zaujímá přední místo v oblasti spodního prádla v severských zemích. Společnost Lindex se vždy soustředí na ženy a letošní jarní kampaň zaměřená na spodní prádlo představuje jednu z iniciativ, které jsou v souladu s vyšší cílem této módní společnosti – podporovat a inspirovat ženy na celém světě.  

Kampaň společnosti Lindex zaměřená na spodní prádlo bude zahájena 14. ledna. Podívejte se na film ke kampani

Pro více informací kontaktujte:

Jana Hrušovská
Marketing & PR Central Europe
E-mail: jana.hrusovska@lindex.com

Spoločnosť Lindex je jednou z popredných európskych módnych spoločností s približne 460 obchodmi na 19 trhoch a online predajom po celom svete prostredníctvom obchodných partnerstiev s tretími stranami. Spoločnosť Lindex ponúka inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu, pričom jej sortiment zahŕňa niekoľko rôznych konceptov v rámci dámskych odevov, detských odevov, spodnej bielizne a kozmetiky. Vyšším cieľom spoločnosti Lindex je inšpirovať a posilniť postavenie žien. Prísľubom udržateľnosti spoločnosti Lindex je priniesť zmenu pre budúce generácie, a to posilnením postavenia žien, ohľaduplným prístupom k planéte a zabezpečením ľudských práv. Vlastníkom spoločnosti Lindex je skupina STOCKMANN. Viac informácií je dostupných na www.lindex.com

Subscribe