Společnost Lindex uvede kolekci Holly & Whyte pro děti

Na podzim Lindex uvede na trh svůj oblíbený „preppy“ koncept Holly & Whyte, tentokrát jako kolekci dětského oblečení

„Nad tím, že bychom koncept Holly & Whyte rozpracovali do kolekce pro děti, jsme přemýšleli dlouho. A teď na podzim k tomu skutečně dojde! Holly & Whyte představuje skandinávskou svěžest v kombinaci s hravými barvami i vzory s lehce konzervativním vzhledem, takže dodatek v podobě kolekce dětského oblečení nám přijde jako přirozený krok. V neposlední řadě i proto, že po ní naši zákazníci volali,“ říká Annika Hedin, vedoucí Oddělení designu ve společnosti Lindex.

Podzimní kolekce Holly & Whyte čerpá inspiraci ze 60. let a vzhledu uniforem nošených na internátních školách. Nápadnými prvky jsou krátká sukně, svetřík, pletený svetr a klubový blejzr; vyvedeny jsou v příjemných nových barevných kombinacích. Mezi vzory v této kolekci najdete káro, proužky a zvířátka ve veselém a humorném stylu. Barevné schéma pracuje s námořnickou modrou, tmavě zelenou barvou a jásavě žlutou s červenými akcenty.

Tato podzimní kolekce se bude prodávat ve velikostech 62-86 pro miminka a 92-170 pro děti.
Sortiment Holly & Whyte pro ženy rovněž zahrnuje větší velikosti, což znamená, že položky v této kolekci jdou až do velikosti XXL, což je ekvivalent velikosti 52/54.

Podzimní kolekce Holly & Whyte pro ženy a děti se budou prodávat ve všech prodejnách lindex a online na lindex.com od 8. září.

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom
Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců a provozuje cca 480 obchodů v 17 zemích. Obchodním konceptem firmy Lindex je nabízet inspirativní a dostupnou módu ženám, které se o ni zajímají. Sortiment firmy sestává z několika různých konceptů dámské módy, dětské módy, spodního prádla a kosmetiky. Padesát procent produktů firmy je vyrobeno z obnovitelných zdrojů a Lindex se zavázal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikační koncept „We make fashion feel good“ jasně vyjadřuje, co Lindex dělá a za čím si stojí. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací se dozvíte na www.lindex.com.

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels, franchise and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com