• news.cision.com/
  • LINDEX/
  • Spoločnosť Lindex oslavuje silu súdržnosti pri príležitosti Medzinárodného dňa žien

Spoločnosť Lindex oslavuje silu súdržnosti pri príležitosti Medzinárodného dňa žien

Report this content

Pri príležitosti blížiaceho sa Medzinárodného dňa žien spoločnosť Lindex predstavuje kolekciu Extended s filozofiou „menej je viac“. Táto kampaň, do ktorej sa zapojili i zamestnanci spoločnosti Lindex, oslavuje predovšetkým silu súdržnosti. Módna značka okrem toho daruje 10 percent z obratu z 8. marca na aktivity organizácie WaterAid, cieľom ktorých je zlepšenie postavenia žien na celom svete.

„Víziou spoločnosti Lindex je poskytnúť ženám na celom svete možnosti a inšpiráciu. Ženy netvoria len väčšinu našich zákazníkov – množstvo žien nájdete tiež medzi našimi zamestnancami a ľuďmi pracujúcimi v našom dodávateľskom reťazci. Som pyšná na nadšenie všetkých zamestnancov spoločnosti Lindex a na našu iniciatívu k tomu, aby sme dokázali byť pre ženy pozitívnou hnacou silou,“ hovorí Susanne Ehnbåge, generálna riaditeľka spoločnosti Lindex.

V týždni pred Medzinárodným dňom žien spoločnosť Lindex oslávi dôležitosť súdržnosti kampaňou, do ktorej sa zapojili i ženy pracujúce pre túto značku. Kampaň stvárňuje ich jedinečné puto, priateľstvo a spôsob, akým sa navzájom povzbudzujú a inšpirujú.

V kampani sú takisto predstavené kúsky z novej kolekcie Extended od spoločnosti Lindex. Túto sofistikovanú a minimalistickú kolekciu charakterizujú nadčasové klasické kúsky, zamerané na detaily a látky najvyššej kvality. Menej je jednoducho viac. Kolekcia bude od marca dostupná na lindex.com a vo vybraných obchodoch.

Spoločnosť Lindex poukáže 8. marca aj na dôležitosť práce organizácie WaterAid, ktorej cieľom je zlepšovať postavenie žien na celom svete. Práve ženy sú najviac postihnuté nedostatkom čistej vody a sanitácie, pretože to často obmedzuje ich možnosti získania vzdelania a ich schopnosť naplno realizovať svoj potenciál. Spoločnosť Lindex preto daruje 10 percent z obratu z 8. marca organizácii WaterAid a jej aktivitám zameraným na zlepšenie prístupu k čistej vode, sanitácii a lepšej hygiene v najchudobnejších komunitách sveta.

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov a prevádzkuje cca 475 obchodov v 18 krajinách. Obchodným konceptom firmy Lindex je ponúkať inšpiratívnu a dostupnú módu ženám, ktoré sa o ňu zaujímajú. Sortiment firmy pozostáva z niekoľkých rôznych konceptov dámskej módy, detskej módy, spodnej bielizne a kozmetiky. Viac ako päťdesiat percent produktov firmy je vyrobených z obnoviteľných zdrojov a Lindex sa zaviazal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Lindex je súčasťou skupiny Stockmann registrovanej vo Fínsku. Viac informácií sa dozviete na www.lindex.com.