Spoločnosť Lindex predstavuje spoluprácu s umelkyňou Emiliou Ilke

Report this content

Spoločnosť Lindex vám predstavuje spoluprácu s Emiliou Ilke – švédskou umelkyňou známou svojimi kompozíciami a typickými tvarmi. Emilia spoločne s Lindexom navrhla unikátnu kolekciu nočného oblečenia, vďaka ktorej sa zladí nejedna mamička so svojimi deťmi.

„S nesmiernou radosťou vám predstavujeme našu spoluprácu s Emiliou Ilke. Emilia dokáže jedinečným spôsobom zmeniť každodenné predmety na jemné tvary s vlastným príbehom. Emiliino kreatívne vnútro je plné izbičiek so svojím vlastným svetom. Vďaka Emiliinej silnej vízii a jemnej hravosti sme vytvorili kolekciu doslova ako sen“ vyznala sa Camilla Madsen, vedúca dizajnového oddelenia spoločnosti Lindex.

Emilia Ilke je švédska umelkyňa a jej umenie je typické svojimi charakteristickými tvarmi a hravými kompozíciami. Jej prácu nájdete na mnohých umeleckých výstavách, ale aj v interiéri. Emilia spoločne s Lindexom vytvorili jedinečnú a jemnú kolekciu nočného oblečenia – pyžamo, nočnú košeľu, deku a pohodlný, prešívaný plášť, vhodný na doma, ako aj na prechádzku von. V kolekcii sa nachádzajú kúsky pre ženy, deti a bábätká, v zmysle ladiacej kolekcie mini me. Všetky kúsky boli vyrobené z jemnej organickej bavlny a majú certifikát GOTS.

„Keď som dostala ponuku na spoluprácu s Lindexom, veľmi som sa nadchla a potešila, že som dostala šancu ukázať svoje umenie úplne novým spôsobom. Počas celej našej spolupráce ma tím Lindexu nesmierne podporoval, a bolo zábavné tvoriť pre zmenu na ľudskom tele než na plátne. Zaumienila som si vytvoriť jemné unisex kúsky z organickej bavlny, do ktorých by som obliekla aj vlastné deti. Počas každého kroku prípravy som na ne myslela a teraz, keď je kolekcia hotová, už sa neviem dočkať večera, kedy si oblečú nové pyžamá! Niektoré kúsky možno vynosia aj cez deň, podobne ako uvidíte aj mňa nosiť cez deň prešívaný plášť“, vyjadrila sa Emilia Ilke.

Kolekcia bude dostupná na lindex.com a v predajni Lindex OC Avion Bratislava od 30. novembra.

Pre viac informácií kontaktujte:

Jana Hrušovská
Marketing & PR Central Europe
E-mail: jana.hrusovska@lindex.com

Spoločnosť Lindex je jednou z popredných európskych módnych spoločností s približne 450 obchodmi na 19 trhoch a online predajom po celom svete prostredníctvom obchodných partnerstiev s tretími stranami. Spoločnosť Lindex ponúka inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu, pričom jej sortiment zahŕňa niekoľko rôznych konceptov v rámci dámskych odevov, detských odevov, spodnej bielizne a kozmetiky. Vyšším cieľom spoločnosti Lindex je inšpirovať a posilniť postavenie žien. Prísľubom udržateľnosti spoločnosti Lindex je priniesť zmenu pre budúce generácie, a to posilnením postavenia žien, ohľaduplným prístupom k planéte a zabezpečením ľudských práv. Vlastníkom spoločnosti Lindex je skupina STOCKMANN. Viac informácií je dostupných na www.lindex.com

Subscribe

Media

Media