Spoločnosť Lindex uvádza nový koncept „We Make Fashion Feel Good“

Koncept „We Make Fashion Feel Good“ predstavuje ďalší krok spoločnosti Lindex v úspešnom rozvoji jej značky. Tento módny reťazec tak jasným a podstatným spôsobom vyjadruje význam značky Lindex a to, čo ponúka svojim zákazníkom.

Nový komunikačný koncept je na trh uvádzaný prostredníctvom vyhlásenia zameraného na stanovisko spoločnosti Lindex a na rôzne aspekty tejto značky.  

„Ako predstavitelia spoločnosti Lindex sme hrdí na veľa vecí - na našu kvalitu, strihy a skvelé služby, ktoré ponúkame zákazníkom a vďaka ktorým je nakupovanie jednoduché a pohodlné. Spoločenská angažovanosť so zameraním na ženy a celková udržateľnosť predstavujú dôležité oblasti, v ktorých treba urobiť ešte veľa, a v ktorých nepretržite a sústredene pracujeme na tom, aby sme vo všetkom, čo robíme, boli ešte lepší“, hovorí Ingvar Larsson, generálny riaditeľ spoločnosti Lindex.

Módny reťazec prostredníctvom konceptu „We Make Fashion Feel Good“ novým spôsobom odovzdáva svojim zákazníčkam informácie o svojej inšpiratívnej a cenovo dostupnej móde. Túto koncepciu spúšťame na všetkých trhoch spoločnosti práve dnes umiestnením vyhlásenia vo výkladoch predajní Lindex a na internete. Koncept „We Make Fashion Feel Good“ sa stáva neoddeliteľnou súčasťou marketingovej komunikácie Lindex na všetkých kanáloch.

Prečítajte si manifest spoločnosti Lindex tu: http://www.lindex.com/eu/campaign/feelgoodfashion/

Ak si chcete pozrieť ďalšie snímky aj s vyšším rozlíšením, navštívte Lindex Newsroom .
Sledujte naše novinky! Prihláste sa na odber prehľadu správ o spoločnosti Lindex a sledujte Lindex v sociálnych médiách.

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na:

Jana Hrušovská, E-mail: jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 490 obchodmi na 18 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 8 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Bory Bratislava, OC City Aréna Trnava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina,OC Forum poprad,OC Optima Košice, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels, franchise and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media