Stila veidotājs — Metjū Viljamsons

Metjū Viljamsons (Matthew Williamson) — vīrs, kurš mums dāvājis „pasaules apceļotāja eleganci”, ir atlasījis savus Lindex šī rudens tendenču iecienītākos apģērbus un piešķīris savu odziņu ikdienas greznībai. Visa pamatā ir uzdrošināšanās pievērst cilvēku uzmanību Jūsu izskatam un pavērst to savā labā. Klasiskā motociklistu jaka, mākslīgās kažokādas veste, krekliņi ar ziedu rakstiem un stilīgie leoparda raksti būs ideāls pamats rudens garderobei, kurā liela uzmanība pievērsta modei.

„Šajā sezonā galvenais pamatapģērbs ir džemperis. Man patīk ideja par ziedu rakstiem ziemā — tas ir apburoši un ļoti romantiski,” saka Metjū Viljamsons.

Kā vienu no sezonas favorītiem slavenais dizainers kārtējo reizi piemin melno žaketi — šoruden tā ir biežāk ģērbtā žakete vai stilīgā motociklistu jaka. Melnajai žaketei pieskaņojiet apspīlētus džinsus, un Jūs esat gatava jebkurai dzīves situācijai visas dienas garumā, sākot no biroja un beidzot ar vakaru draugu lokā.

„Mani bieži saista spilgti, piemēram, leoparda vai citu dzīvnieku, raksti. Tie piešķir raksturu un vienlaikus ir rotaļīgi,” apgalvo Metjū Viljamsons.

Kampaņa „Stila veidotājs — Metjū Viljamsons” sākas 9. oktobrī.

Visus Metjū Viljamsona iecienītos apģērbus un viņa veidoto stilu skatiet šeit.

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 470 veikaliem 16 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags:

Subscribe