Stiliseerinud Matthew Williamson

Matthew Williamson, mees, kes tõi meieni stiili ”maailmaränduri šikk”, on valinud välja oma lemmikud Lindexi sügistrendide seast ja andnud igapäevasele glamuurile oma "kiiksu". See kõik puudutab julgust tõmmata oma välimusele tähelepanu ning sellele veel üks vint peale keerata. Klassikaline ratturijakk, kunstkarusnahast vest, lillelised topid ja lahedad leopardimustrid laovad moekale sügisele ideaalse vundamendi.

“Kudumid on selle hooaja põhitoode. Olen väga kiindunud talviste lillemustrite mõttesse, see on võluv ja nii romantiline,“ ütleb Matthew Williamson.

Selle hooaja lemmikuna, nagu alati, märgib kuulus disainer ära ka musta jaki – sel sügisel kas viisakama musta bleiseri või lahedama ratturijaki kujul. Kombineerige must bleiser kitsaste teksadega ja olete valmis kõigeks, mida päev kontoris või õhtu sõprade seltsis teile tuua võib.

“Mind on sageli tõmmanud julgete mustrite poole, nagu näiteks leopardi- või teised loomamustrid. Need lisavad moekat hoiakut, jäädes siiski mänguliseks,” leiab Mathew Williamson.

Kampaania "Styled by Matthew Williamson" algab 9. oktoobril.

Vaadake kõiki Matthew Williamsoni lemmikuid ja tema kujundatud riideesemeid siit.

Rohkemate ja kõrgresolutsiooniga piltide vaatamiseks külastage Lindex Newsroomi .

Jälgige meie uudiseid! Tellige Lindexi pressiteated ja jälgige meid sotsiaalmeedias.

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex on Euroopa üks juhtivaid moekette enam kui 470 kauplusega 16 riigis. Meie põhimõte on pakkuda inspireerivat ja taskukohast moodi. Lindexi tootevalikus on moeteadlikele naistele rida moekontseptsioone naisterõivaste, lasterõivaste ja pesuesemete osas. Lindex kuulub Soomes registreeritud Stockmanni gruppi. Lisateavet saab veebilehelt www.lindex.com

Tags:

Subscribe