Štýl podľa Matthewa Williamsona

Muž, ktorý nám priniesol „svetobežnícku eleganciu“, Matthew Williamson, vybral z jesenných trendov kolekcie značky Lindex svojich horúcich favoritov, a vytvoril svoju spleť každodenného pôvabu. Je to celé o odvahe pritiahnuť pozornosť k vášmu vzhľadu a jeho využitiu vo svoj prospech. Klasická motorkárska bunda, vesta z umelej kožušiny, kvetinové topy a skvelé leopardie vzory budú perfektným základom pre jeseň plnú módy a módnych trendov.

„Hlavným prvkom tejto sezóny sú svetre. Mám rád spojenie kvetinových vzorov so zimou, je to pôvabné a tak romantické,“ hovorí Matthew Williamson. Ako favorita pre túto sezónu spomína slávny dizajnér, ako vždy, taktiež čierny zvrchník– túto jeseň v podobe saka alebo štýlovej motorkárskej bundy. Skombinujte čierny kabát s priliehavými džínsami a ste pripravení na čokoľvek počas dňa v kancelárii až po večer s priateľmi.

„Vždy som bol priťahovaný odvážnymi vzormi ako je leopardí vzor alebo iné zvieracie vzory. Pridávajú trochu štýlu, pričom sú stále hravé,“ uviedol Matthew Williamson.

Kampaň „Štýl podľa Matthewa Williamsona“ začína 9. októbra.

Pozrite si favoritov Matthewa Williamsona a jeho styling tu.

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 470 obchodmi na 16 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 4 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

Subscribe