#superrolemodel - wiosenna kampania Lindex

„To co robisz, określa Ciebie” . Takie jest przesłanie wielkiej wiosennej kampanii Lindex 2015, prezentowanej przez supermodelki Christy Turlington Burns, Liyę Kebede i Toni Garrn. 

- Nauczyłam się, że liczy się to, co robisz, jak to robisz oraz to co robisz z tym, co masz. Jestem jaka jestem i podoba mi się, że ta kampania stanowi platformę dla każdej z kobiet, dla Toni, Liyi i mnie na różnych etapach kariery, podczas gdy wszystkie robimy coś więcej niż tylko modelowanie. Uważam, że to pozytywny przykład aby pokazać, że nikt z nas nie jest tylko taki, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka i że każdy może robić więcej - mówi Christy Turlington Burns.

Oprócz faktu, że Christy, Liya i Toni są uznanymi modelkami, posiadają także zaangażowanie społeczne, skupiając się przede wszystkim na temacie macierzyństwa i dzieci. Organizacje, w które są zaangażowane, to: Every Mother Counts, Liya Kebede Foundation i Plan International-Because I am a Girl. Aby wesprzeć ich zaangażowanie, Lindex w ramach kampanii będzie sprzedawać t-shirt #superrolemodel w limitowanej serii, z której cały zysk zostanie przeznaczony na każdą z tych organizacji kobiecych.

- Postanowiliśmy nawiązać współpracę z Christy, Liyą i Toni jak wzorowymi supermodelkami ponieważ uważamy, że to co przekazują i przykład jaki dają, będzie inspirować klientów do poznania znaczenia piękna nie tylko zewnętrznego, ale również płynącego z wewnątrz. Kampania ma na celu zwiększenie świadomości, że wszyscy możemy zrobić coś dobrego, na dużą lub małą skalę, oraz że ma to wielkie znaczenie zarówno dla marki Lindex, jak i naszych klientów - mówi Johan Hallin, dyrektor Działu Koncepcji i Marketingu w Lindex.

Marka Lindex, która charakteryzuje się stałym zaangażowaniem społecznym, podczas tej kampanii będzie wspierała organizację WaterAid poprzez „akcje” we wszystkich sklepach stacjonarnych i w sklepie internetowym oraz przekazanie 10% od całej kwoty sprzedaży podczas wydarzeń w sklepach.

Kampania super role model rozpocznie się w sklepach Lindex na całym świecie oraz w sklepie internetowym lindex.com 18 marca. Będzie to również pierwsza kampania Lindex na rynku w Wielkiej Brytanii - tam rozpocznie się 27 marca.

Fakty związane z Water Aid

WaterAid to międzynarodowa, niezależna organizacja, która działa na rzecz poprawy warunków życia poprzez zwiększenie dostępu do bezpiecznych źródeł wody, lepszej higieny i lepszych warunków sanitarnych w najbiedniejszych społecznościach świata. Organizacja WaterAid działa w 27 krajach na całym świecie, a od 2014 roku jej partnerem jest marka Lindex. Kwestia wody jest dla marki Lindex bardzo ważna i stanowi element naszego długofalowego zobowiązania dotyczącego zrównoważonego rozwoju. Częściowo dlatego, że produkcja tekstyliów zużywa duże ilości wody i jest warunkiem koniecznym dla naszej działalności, a głównie dlatego, że dostęp do czystej wody jest niezbędny dla ludzkiego życia.

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom  
Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex to jedna z wiodących europejskich sieci odzieżowych - posiada ponad 480 sklepów w 16 krajach. Nasza koncepcja biznesowa - Inspirująca moda po przystępnej cenie. Ubrania Lindex reprezentują różne koncepcje mody damskiej, mody dziecięcej oraz bielizny. Są skierowane do kobiet, które interesują się modą. Lindex jest częścią notowanej na giełdzie fińskiej grupy Stockmann. Więcej informacji znajdziesz na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media