#superrolemodel — Lindex pavasara kampaņa

„Tas ko tu dari, nosaka to, kas esi”. Tas ir Lindex 2015. gada lielās pavasara kampaņas vēstījums, kurā piedalās izcilas paraugmodeles — Kristija Turlingtone Burns (Christy Turlington Burns), Lija Kebede (Liya Kebede) un Tonija Garna (Toni Garrn).

Lindex pavasara kampaņas pamatā ir atziņa, ka patiess skaistums slēpjas tajā, ko darāt un kā izskatāties. Kampaņā ir izceltas trīs skaistas sievietes, kuras veic labus darbus arī ārpus modes pasaules — tas viņas padara par izcilām paraugmodelēm.

„Esmu sapratusi, ka būtiskākais ir tas, ko tu dari, kā to dari un kā izmanto to, kas tev ir. Esmu tāda, kāda esmu, un mani iepriecina tas, ka šī kampaņa sniedz platformu katrai no mums — Tonijai, Lijai un man — dažādos karjeras posmos. Mēs visas savā dzīvē darām ko vairāk nekā tikai modeļu darbu. Uzskatu to par pozitīvu piemēru parādīt, ka neviena no mums nav tāda, kā šķiet no pirmā acu uzmetiena, un ikvienam ir iespējas darīt ko vairāk,” saka Kristija Turlingtone Burns.

Papildus tam, ka Kristija, Lija un Tonija ir plaši pazīstamas, pieprasītas modeles, viņas sniedz arī sociālo ieguldījumu, galvenokārt saistībā ar mātēm un bērniem. Organizācijas, kurās viņas ir iesaistījušās: Every Mother Counts (Katra māte ir svarīga), Liya Kebede Foundation (Lijas Kebedes fonds) un Plan International-Because I am a Girl (Starptautiskā mēroga plāns: jo esmu meitene). Lai atbalstītu viņu apņemšanos, Lindex kampaņas ietvaros ierobežotā skaitā pārdos T-kreklus „#superrolemodel”, no kuru pārdošanas visa peļņa tiks ziedota šīm sieviešu organizācijām.

„Mēs izvēlējāmies strādāt ar Kristiju, Liju un Toniju kā izcilām paraugmodelēm, jo viņu paustā enerģija un sniegtais piemērs iedvesmos mūsu klientus un viņu izpratni ne tikai par ārējā, bet arī iekšējā skaistuma nozīmi. Kampaņas mērķis ir vairot pārliecību, ka mēs visi varam padarīt pasauli labāku gan lielā, gan mazā mērogā, un tas ir ļoti svarīgi gan Lindex, gan mūsu klientiem,” saka Johans Halins (Johan Hallin), Lindex koncepcijas un mārketinga direktors.

Uzņēmums Lindex, kurš nepārtraukti sniedz sociālo ieguldījumu, šīs kampaņas laikā atbalstīs starptautisku organizāciju WaterAid, aicinot klientus noapaļot sava pirkuma summu kampaņas laikā visos veikalos un interneta veikalā.

Izcilo paraugmodeļu kampaņa tiks atklāta Lindex veikalos visā pasaulē un interneta veikalā lindex.com 18. martā. 27. martā Lindex būs pirmās kampaņas atklāšana Apvienotajā Karalistē. 

Video: https://www.youtube.com/watch?v=fwR91eNiuug

Fakti par misiju „WaterAid” WaterAid ir starptautiska, neatkarīga organizācija, kas strādā pie tā, lai pārveidotu cilvēku dzīvi, uzlabojot piekļuvi dzeramajam ūdenim, nodrošinot labākus higiēnas apstākļus un sanitāriju pasaules nabadzīgākajās valstīs. Misija „WaterAid” darbojas 27 valstīs, un kopš 2014. gada uzņēmums Lindex ir apņēmies kļūt par „WaterAid” partneri. Ūdens jautājums Lindex ir ļoti svarīgs, un tas veido daļu no mūsu ilgtspējības apņemšanās. Daļēji tas ir tāpēc, ka tekstilpreču ražošanā tiek patērēts liels ūdens daudzums un tas ir mūsu biznesa priekšnosacījums, tomēr galvenokārt tāpēc, ka piekļuve tīram ūdenim ir svarīga cilvēka dzīvībai.  

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 480 veikaliem 16 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media