Tropické vplyvy v letnej kolekcii značky Lindex

Nová letná kampaň švédskej značky Lindex nás prenesie priamo do slnečných dní vďaka kolekcii plnej farieb, ženskosti a letných doplnkov.

„Naša tropická kolekcia stelesňuje uvoľnenú a nenútenú letnú náladu inšpirovanú Kubou, výraznými potlačami a pestrými farbami. Ponúka splývavú siluetu s koketným objemom a prvkami, akými sú odhalené ramená, výrazné volány a detaily v podobe uzlov ozdobené doplnkami, ako sú napríklad veľké náušnice, slamené klobúky a kvetované čelenky,“ hovorí Annika Hedin, hlavná návrhárka spoločnosti Lindex.

Sprievodný film k letnej kampani, ktorý sa nakrúcal v horúcom  Miami, sa pohráva so zvukmi evokujúcimi letné okamihy. V sprievode skladby „I‘m Coming Out“ od Diany Ross sprostredkováva pozitívny a optimistický prístup značky Lindex.

Letná kolekcia značky  Lindex bude v predajniach a online na lindex.com  od 18. mája.

Agentúra: Wednesday London
Foto: Pamela Hanson
Film: Steven Brahms
Modelky: Emily Didonato, Andreea Diaconu, Sabina Karlsson
Styling: Jessica Pousette, lindex
Make-up: Gemma Smith-Edhouse
Vlasy: Paolo Soffiati

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov a prevádzkuje cca 480 obchodov v 17 krajinách. Obchodným konceptom firmy Lindex je ponúkať inšpiratívnu a dostupnú módu ženám, ktoré sa o ňu zaujímajú. Sortiment firmy pozostáva z niekoľkých rôznych konceptov dámskej módy, detskej módy, spodnej bielizne a kozmetiky. Viac ako päťdesiat percent produktov firmy je vyrobených z obnoviteľných zdrojov a Lindex sa zaviazal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikačný koncept „We make fashion feel good“ jasne vyjadruje, čo Lindex robí a za čím si stojí. Lindex je súčasťou skupiny Stockmann registrovanej vo Fínsku. Viac informácií sa dozviete na www.lindex.com.

Subscribe